Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik le egy phsziholo...

Polányi alexandra kérdése:

Hogyan zajlik le egy phszihologiai vizsgálat a gyermek el helyezési perben?

Figyelt kérdés

ha valaki tudd segitsen mert nem tudom hogy hogyan zajlik és hogy milyen kérdéseket tesznek fell ott????

elöre is köszönöm!!!


2011. szept. 15. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal,hogy milyen kérdések lesznek, mert ha azt érzi a pszichológus, hogy fel van készítve a gyerek,az eleve rosszpont
2011. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen vizsgálaton kb 13 éve...akkor egyesével bekellett mennünk és elbezsélgettek velünk de olyan is volt hogy bennt volt pl-anya, vagy nagymama ienek és azelőtt kérdezgettek....de csak olyanokat hogy mi mama neve meg ilyen apróságokat..meg egy füzetből kellett kinézni képeket ilyen pontokbol....nagy ökörség az egész amugy sztem nem ez dönti el..
2011. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fogják hipnotizálni, sem hazugságvizsgálóra kötni. Általános kérdéseket fog feltenni neki, rólad, az apjáról, a viszonyáról veletek, kit miért szeret, ilyesmi. Csak azt mondd a gyereknek, hogy legyen nyilt és őszinte.
2011. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség a Rorsach teszt, hidd el, sokmindent meg lehet tudni belőle, persze laikus ember nem érti, nagyon bonyolult és összetett az elemzése.
2011. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!