Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerülhet egy...

Kb. mennyibe kerülhet egy DNS-vizsgálat apasági tesztnél, ha a bíróság rendeli el hivatalosan?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a szüleim elváltak még egészen kiskoromban, apám bekattant és kitalálta, hogy nem ő az igazi apám (bár sajnos én biztos vagyok benne, h ő az, mert eléggé hasonlítok rá külsőleg) és most DNS-vizsgálatot követel. Az lehet az oka, hogy valószínűleg nem akarja tovább fizetni a havi járandóságomat, amit addig kell fizetnie, amíg nappalin tanulok a főiskolán, ezt is a bíróság állapította meg. Na most ő azt kérvényezte, hogy én (vagy az édesanyám, mivel én még nem dolgozom) álljam a vizsgálat költségeit, azért nagyon reménykedem benne, hogy ha már bele kell mennem ebbe az egész herce-hurcába, akkor legalább nem nekem kell kifizetni a mocskos kis játékait!!! Így is csak 30 ezret fizet havonta, és az manapság semmire nem elég, soha nem törődött velem, annyi volt, hogy fizetett havonta x összeget, de semmi több, azt is azért, mert a beperelte édesanyám, hogy ha már lenne neki miből, ő is járuljon hozzá vmivel a nevelésemhez, hiszen nem egyedül "gyártott" engem!
2011. jan. 27. 21:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és nevetséges, hogy 21 év után jut eszébe, hogy "talán" nem ő az apám...
2011. jan. 27. 21:25
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apukád kérte a DNS tesztet, akkor neki kell fizetnie.Egyébként 80-100 e Ft.
2011. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Apukád fogja fizetni, nem ti, az 1000%!

Szóval nyugi, tojd le a fejét!!!

2011. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
A 30 ezer nem is olyan kevés. Sokan csak 10-15.000.- Ft-ot kapnak. Ha nagyon akarja,neki kell állni a költségeket. De mi lesz akkor,ha igaza van? Honnan lehetsz benne biztos,hogy ő az apád? A külső hasonlóság még nem bizonyíték. Nem árt,ha gondolsz erre az eshetőségre is.
2011. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem kérés kérdése, a pervesztes fogja fizetni. Tehát ha apukád az apukád, ő fizeti, ha véletlenül mégsem, akkor anyukádnak kell
2011. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%
Na várjunk egy pillanatot.Az apukád havi harmincezer forintot ha lerak nektek,akkor mégis mi miatt akarjátok perelni?Mert nincs kizárva,hogy ennek a felét sem kapnád hivatalossan.Azért havi harmincezer forint,a mai világban mint gyerektartás nem rossz.Van neked fogalmad elvált szülőknek milyen piti összegeket itél meg a biróság?Pár ezer forintokat,elárulom.
2011. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Utolsónak: mégis honnan szedted, hogy a kérdező perelni akar??? Elolvastad te a kérdést??? Az ilyen minek válaszol???
2011. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Anyukámnak 1 évvel azelőtt volt utoljára szexuális kapcsolata, mielőtt apámmal megismerkedett. Megkérdeztem, elmondta, mert nagyon jó viszonyban vagyunk anyummal. :)

De nincs miért hazudjon, a vizsgálaton úgyis kiderül, de megbízok benne 1000%-ig!

2011. jan. 27. 21:44
 9/22 A kérdező kommentje:
Apám kőgazdag, nekem meg anyagi gondjaim vannak, kissé nonszensz, nem? A fizetése alapján szabta meg a bíróság...
2011. jan. 27. 21:45
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

21:44!


Hát onnan, hogy a DNS vizsgálatot nyilván azért akarja az apuka, hogy ne fizesse a tartásdíjat-ez benne van a feltett kérdésben. Per nélkül pedig ez nem megy...

2011. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!