Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában divat, hogy a...

Mostanában divat, hogy a férfiak letagadják, hogy tőlük van a gyerek? Nem mernek felelősséget vállalni? Megijednek? És ha a dns vizsgálat igazolja, hogy ő az apa, akkor persze te bocsáss meg neki? Meg lehet ezt bocsájtani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 18:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem divat kérdése
2010. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak senki nem akar gyerek tartást fizetni.
2010. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem divat kérdése. Félnek a felelősségtől, és hogy mit szól a környezet. Ha a dns teszt igazolja is a nőt, akkor inkább fizet de nem foglalkozik a gyerekkel. Én nem foglalkoznék egy ilyen férfival.
2010. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a férfiak a hibásak,a mai erkölcsök is.Nem személyeskedésnek v sértésnek szánom de a kollégám élettársa 11!!! lehetséges apajelöltet nevezett meg h ettől-eddig lehetnek.Véletlenül kiderült 1-ik félrelépése és ez lett belőle...
2010. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor ti mit használnátok a "divat" kifejezés helyett?Nem kötekedem,csak érdekel a véleményetek.Nem futó kapcsolatra gondolok,hanem egy ideje már működő párkapcsolatra.Én úgy vettem észre,hogy sokan ki akarnak bújni a felesősség alól,és hozzávágják a nő fejéhez,hogy nem is tőlük van a gyerek.Volt már valaki ilyen helyzetbe?
2010. márc. 17. 18:32
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindig is "divat" volt.
2010. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
annyira "divat" ez, mint amennyire "divat", h a nők a gyerekkel akarják megfogni, megtartani maguknak egy pasit.
2010. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez régen is megvolt ugyanígy, csak akkor egy csomó mindenről nem beszéltek.

A múltkor valaki megkérdezte, hogy nagymama korosztályában miért nem volt divat a hüvely gomba. Hát mondjuk azért nem, mert nem beszéltek róla, és nem fordultak sehova, mert ha beültek a nőgyógyász várójába, az egész falu/város róluk beszélt rögtön. Attól még megvolt ez, csak nem volt beszédtéma.

Na ez az apás kérdés kb. ugyanaz csak pepitában.

2010. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát én most pont egy ilyen hülye helyzetben vagyok. Elváltam a pasi miatt, terhes lettem tőle (3 és fél év után) erre most kidobott és még a fejemhez is vágta, hogy nem is az övé a gyerek. 21 hetes terhes vagyok. Most éppen már apasági nyilatkozatot sem hajlandó tenni, pedig az övé, inkább fizetné a dns tesztet, meg bíróság meg mindenféle hülyeség, sőt még gyerektartást is, ahelyett, hogy elismerné és nem cirkuszolna. Épp ma mondta a védőnő, hogy még az is lehet, hogy a volt férjem nevére anyakönyvezik a gyereket, mert nem fog eltelni egy év a születés és a válás között. Mert még csak az ősszel váltunk el, de már nem éltünk együtt egy jó ideje. Úgyhogy ez elég sz@r helyzet. Nem tudom miért kell ezt csinálni.
2010. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez ott divat ahol csak úgy szülnek egy gyereket ha egy baba rendesen tervezve van senki nem fogja letagadni! Meg ha egy nő is úgy él hogy nem lehet ráfogni hogy összefekszik akár kivel! 6 éve vagyunk a párommal egy éve terveztük a babát szedtem a vitamint 12 hete terhes lettem a hat év alatt nem jártam diszkozni pasizni nem csaltam meg és most együtt örülünk senki fejében nem fordul meg hogy tőle van a gyerek! Ahol pedig nincs meg a boldog kapcsolat oda kár gyereket szülni mert ezeknek a vitáknak meg rendezetlen családoknak a gyerek issza meg a levét!
2010. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!