Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire jelentékt...

Miért vagyok ennyire jelentéktelen?

Figyelt kérdés
Mindig úgy érzem,hogy senkinek nem számítok(max a családomnak meg a páromnak) Soha nem volt igaz barátnőm. Általános és középiskolában is szinte mindig egyedül voltam,ritkán jöttek oda hozzám az osztálytársaim,mindig nekem kellett kezdeményeznem! Akárhova megyek,senki nem vesz észre,senki nem foglalkozik velem. Most vagyok fősulis 10-en vagyunk egy csoportban,de most teljesen jelentéktelennek érzem magam,olyannyira hogy zavarban is vagyok,pedig amúgy tök rendesek meg minden, de úgy érzem,hogy nem tudok beilleszkedni,pedig próbálok. Most pl. a csajok(a csoportból) szerveztek ilyen bulit,de engem nem tájékoztattak nem is hívtak,majd rá 1napra hívtak el(gondolom,hogy ne legyenek annyira bunkók vagy ne bántsanak meg) De olyan rosszul érzem magam,akárhova megyek tényleg egy szürke kisegér vagyok,aki barátokra vágyik,de sehol nem kapja meg őket....:( Valaki írjon...
2011. szept. 15. 18:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és azt még hozzáteszem,hogy én mindenkivel segítőkész vagyok és kedves. Meg néha úgy érzem,hogy ha eltűnnék senki sem venné észre...
2011. szept. 15. 18:28
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Csini frizurád van? És sminkeled magad? Szoknya, szoknya, szoknya? Csajosnak kell lenni.
2011. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
El sem olvasom. A kérdésben benne van: TE tartod MAGAD jelentéktelennek. Ezen kell változtatnod.
2011. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen kell szoknya:D nekem is van 1 osztálytársam, legyen Kata. állandóan farmerban jár,nagyon dögösen áll neki:D
2011. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

hát mondjuk menj el arra a bulira, hogy megismerjenek...mit vársz, ha nem is hagyod magad megismerni?

alapvetően nincs veled bajuk, csak egyszerűen nem nyitsz feléjük, az emberek meg nem olyanok, hogy odamennek hozzád...neked kell kezdeményezni, menj el arra a bulira, beszélgess velük.

2011. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A barátom és a családom szerint szép és csinos vagyok.(mondjuk ők lehet csak elfogultak) Bár..eddig pl. mindig helyes pasijaim voltak/most is:) / De én csúnyának tartom magam,főként az orromat utálom,mert nagy....És emiatt nem sok önbizalmam van!:( Sminkelem magam és divatosan öltözködök.Más bajom nincs magammal: csak az orrom az,amivel elégedetlen vagyok!
2011. szept. 15. 18:32
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben én is azt vettem észre, hogy amikor nagyon kedves és segítőkész vagyok, úgymond-mások agyára megyek, vagy csak egyszerűen így már nem voltam nekik érdekes az embereknek...mint valami cseléd. példa: tesóm mindig elvárta, azt hogy kinyalják a fenekét, kb. ilyen segítőkész "levegőnek" nézett, amint a sarkamra álltam, és nemtörődöm lettem irányába, észbe kapott, és rögötn a kedvemben akart járni..sajnos sok ember így működik.
2011. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiány kivetül az emberre. Magad érzed szürkének magad, és így annak is látnak.Sokszor te érzed magadhoz távol őket, lehet, hogy nem is így van. Próbálj könnyed lenni, figyelni a beszélgetést, ne húzódj félre!Persze vannak introvertált emberek, akik keveset tudnak, akarnak,mernek megmutatni magukból. Ők soha nem lesznek a társaság közepei, de bennük is fel lehet fedezni az értéket.
2011. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha bizonytalan, félős vagy, azt kiszagolják! Sugároznod kell a magabiztosságot.
2011. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Valamiért azt érzem,hogy egyszerűen nem vagyok szimpatikus az embereknek...Néha úgy érzem,hogy a kinézetem miatt:((De nem értem miért:(
2011. szept. 15. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!