Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte jelentéktelen dolog,...

Szinte jelentéktelen dolog, de rosszul esett, hogy ezt mondta anya. Miért mondhatta?

Figyelt kérdés

Poénkodtunk, és valahogy szóba jött, hogy sok öreg embert pelenkázni kell.. Mind1. Na a lényeg, hogy azt mondta, hogy szerinte én sose fogom őt tisztába tenni (ha lesz ilyen..), a húgom előbb fogja.


Hozzá kell tennem, hogy én is és a húgom is lusták vagyunk, de ő 100x lustább, mint én.. őt semmire sem lehet megkérni.


Nekem azért ez eléggé rosszul esett, hogy azt hiszi, ennyire sem számíthat rám.. :/


16/L


2011. máj. 17. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
lehet hogy a húgod lustább, de ha anyukád ezt nem tudja, akkor ba.hatod.:)
2011. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt igaz az első, másrészt nem lehet, hogy arra gondolt, te sokkal jobban viszolyogsz a vértől/hányástól, hasonlóktól? Nálunk én vagyok az egyetlen, aki hajlandó sebet kötözni, pelenkázni, stb, pedig szerintem egy árnyalatnyival lustább vagyok a család többi tagjánál.. de egyedül bennem erősebb az empátia a gyomornál..:S
2011. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy úgy értette, hogy mire őt pelenkázni kell, te már kirepülsz otthonról, húgod meg nem. Kár ezt mellre szívni.
2011. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
nekem is rosszul esne, ha ilyet mondana.. nem mondtál rá semmit?
2011. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, hogy miért segítene ő előbb? Erre azt mondta, hogy felőlem térdig járhatunk a sz@rban.. :O

Érdekes, valahogy én többet porszívózok, mosok fel mint a húgom...


Nem értem.. :(


Esetleg lehet az, hogy azért hiszi ezt mert ők közelebb állnak egymáshoz? Pl este együtt tévéznek, együtt tanulnak, stb.. Én meg alig beszélgetek anyával.

2011. máj. 17. 20:43
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha te alig beszélgetsz az anyukáddal,akkor jogos lehet a megjegyzése. Nem csak a lustaság miatt nem lehet számítani valakire,hanem akkor sem,ha nem érez együtt a másikkal,nem beszélget vele stb.
2011. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát elég nehéz úgy beszélgetni, hogy 3-4-ig suliban vagyok, utána tanulok, futok 1 órát és már megyek is aludni..
2011. máj. 17. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Még mielőtt elolvastam a második kommentedet, azt akartam írni, hogy ő talán közelebb áll hozzá, tehát nem azért mondta, hogy te nem lennél képes rá, hanem azért, mert ő talán tudat alatt jobban vágyik rá, hogy a tesód "gondozza". Néhány hete volt itt egy kérdés, hogy egy anya szerethet-e eltérően két gyereket és nagy vita alakult ki, mert többen - anyukák is - azt írták, hogy igen, ők tesznek, még ha nemis mutatják ki.
2011. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyet mondtak anno és nekem is sz@rul esett.. Szerintem tök bántó ilyeneket mondani..
2011. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

off

Utolsó belinkelnéd azt kérdést mert nem találom.

2011. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!