Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha lehetséges ugyan h szabályt...

Ha lehetséges ugyan h szabálytalankodtam egy kicsit, (gondolok én itt most arra, h még pirosban mentem át egy jelentéktelen kereszteződésnél), meg tudnak bírságolni, ha nem állítottak meg, és nem vettem észre, hogy rendőrök láttak- e vagy sem?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi, hogy például lefényképezhetnek? és ha igen , akkor tudnak valahogy utólagosan bírságolni.
2011. okt. 15. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, megbírságolhatnak. Sok lámpában/lámpánál van kamera.
2011. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen,ha fényképeztek.

Ekkor három kép készül egymás után,ez bizonyítja,hogy piroson mentél át,rendszám alapján megtalálnak,hacsak nem biciklivel vagy robogóval voltál.

2011. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
épp a lényeget hagytam ki :D kerékpárral mentem .. és nem vagyok nagyon szabályszegő ... csak esett az eső és nagyon haza akartam már érni
2011. okt. 15. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2011. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!