Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húsz évvel idősebb barátom...

Húsz évvel idősebb barátom lehet már nem kíván?

Figyelt kérdés
24 vagyok barátom 20 évvel idősebb. mostanában egyre ritkábbak a szexuális együttlétek, ő azt mondja hogy ha lelkiekben nincs jól nem megy neki. tény hogy a szexen kívül nem igazán értünk egyet, de ez az ami úgymond összetartott minket. lehet ilyen hogy mivel nem felhőtlen a kapcsolatunk nem megy neki vagy nem kíván már? én ha pasi lennék és 20 évvel fiatalabb csajjal lehetnék nem hiszem h nagyon lelkizgetnék. szerintetek?
2011. szept. 15. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát fontos a jó szex egy kapcsolatban, de ha csak az tart(ott) össze benneteket, az elég sz@r. De szerintem ahogy öregszik ez már csak rosszabb lesz...aztán nem tudom, nem dugtam még 40éves pasival...

23L

2011. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem minden férfi egy szexmániás állat. Azért mert 20 éves csini kis r*bi vagy(mert amiket irsz az jön le!) még nem kellesz mindenkinek, a belső is sokat számít, ezt tanuld meg, ne legyél felszínes! 21L
2011. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a pasas rájött hogy túl sok neki egy 20 éves fiatalka,és nem képes lépést tartani vele..

Na igen, ő közel az 50-hez már nem az élteti ami téged..Bizony nemcsak a szex a fontos a kapcsolatban,és nálatok a szexen kívül ezek szerint nem működött semmi..

2011. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

"én ha pasi lennék és 20 évvel fiatalabb csajjal lehetnék nem hiszem h nagyon lelkizgetnék"


hát lehet, hogy ő azért talán többet vár a kapcsolattól...

lehet, hogy érzelmileg, intellektuálisan nem tudod kielégíteni. emberek vagyunk, nem k..rógépek....

2011. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha neked se a lelkiek miatt fontos a kapcsolat, miért nem keresel inkább egy fiatal csődört.
2011. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván eleinte valóban azért állt veled szóba, mert fiatal vagy és lehet simán rakni, de mostanra ráeszmélt, hogy ez nem minden. Lehet, hogy ezután csak eltartani KÍVÁN téged. Amíg nem talál valakit, aki elég érett ahhoz, hogy jól működő, egészséges kapcsolatot tartson fent vele.
2011. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Szóval te egy kis dugnivaló pipinek tartod magad? Nem mindenkinek az a lényeg, hogy most 20 évvel fiatalabb, feszesebb, csinosabb. Barátod igencsak ki lehet égve, ha 44 évesen ott tart, hogy 24 éves barátnője van. Gondolj csak bele! Te mi mindent szeretnél elérni 44 éves korodra?


Biztos, hogy a rossz kapcsolatotok is kihathat a szexuális életetekre. Hiszen ha valakihez érzelmileg nem kötődök,nincs dolog, ami úgy igazán hozz kötne, akkor szex ide, szex oda, de egy idő után baromi unalmassá válik az egész.


Ha te nem érzed magad elégedettnek ebben a kapcsolatban, akkor a te részedről még nincs késő a váltáshoz. Az ő részéről sincs késő, de ő már eddig is többet veszített, mint te.

2011. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Látom sokan nincsenek tisztában a dolgokkal:D Na, hát első olvasásra nem tűnik bíztatónak. Mármint egy ilyen korú pasi (hangsúlyozom általában) mindent megtesz egy annyi idős csajért mint te, akit meg nem érdekel a dolog, az még szexre se állt volna össze veled. A szex alapú kapcsolat nem tart örökké, szerintem lépj le:) Van még egy rakás időd...

Úgy csinál mindenki néha, mintha a világban alig lenne ilyen eset..sokkal több van, mint bárki hiszi.

2011. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod rájött, hogy nem sok keresnivalója van egy olyan kapcsolatban, ahol szinte csak a szex működik és kezd belőled elege lenni.
2011. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!