Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy a barátom 20 évvel idősebb,2 gyermek édesapja és egy felesége van, akit szintén szeret?

Figyelt kérdés
Amivel tisztában vagyok, hogy kevesen értenének meg. Érthető. Semmi komplexusban nem szenvedek!
2011. okt. 3. 20:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A feleség tud rólad?
2011. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
anya! ribanc vagyok!
2011. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%
Anya, épp most szakítok szét egy családot.
2011. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el! Tekintsd tévedésnek, és szakítsd meg a kapcsolatot. Azonnal.
2011. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
anya.! ügyesen kihasznál egy, a másik etnikumból való férfi, úgy h én észre sem veszem.! ja, amúgy mizu? mi volt ma melóban?
2011. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A feleség is tud rólam és ő ezért még ugyanugy szereti a férjét, ahogyan a férfi is a feleségét. Nem ülünk össze délutáni teapartikra ez tény, de a gyerekek is kedvelnek...
2011. okt. 3. 20:14
 7/33 A kérdező kommentje:
Ha ti szülők lennétek, hogyan fogadnátok? Egyszerűen észérvek nélkül leribancoznátok?
2011. okt. 3. 20:15
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

első vagyok


Akkor a feleség is elég beteg lehet.

2011. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát. őszintén...mivel a gyerekem vagy, kötelességem lenne elfogadni, miután felpofoztalak vagy egy vödör hideg vizet a nyakadba öntöttem..persze ez csak azután, h magamhoz tértem. vagy, ha jobban belegondolok, apaként az lenne a kérésem, hogy hozd a sörétest.

de vicceket félre téve, megpróbálnám felnyitni a szemedet, és megbeszélni Veled, hogy itt valami nem tuti frankó. Figyelj. Gondold végig...felesége van, tehát szereti annyira azt a nőt hogy elvette... ha ez nem elég, van 2 gyereke... szerinted mit akarna egy 17 éves lánytól, aki valszeg falja a dolgait? Szerintem csak ébredj fel, rájössz hogy az egész úgy rossz, ahogy van..

2011. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Egy 18 éves lány bevallja az anyjának, hogy teherbe esett. Az anya elkezd hisztizni és sírni: - Ki volt az a disznó, aki ezt tette veled? Tudni akarom! - toporzékol. A lány erre előveszi a mobilját, és telefonálni kezd. Fél óra múlva egy Ferrari áll meg a ház előtt, egy őszülő halántékú, finom úr, Armani öltönyben kiszáll és kopogtat az ajtón. Leül a nappaliban az apával és az anyával szemben, és közli velük: - A lányuk most értesített a problémáról. Sajnos nem vehetem el őt családi állapotom miatt, viszont gondoskodom a születendőgyerekről. Először is fizetem a lányuk összes kiadását élete végéig. Ha lánya születik, biztosítok számára két kereskedést, egy családi házat, egy tengerparti villát, továbbá 5 000 000 $-t a bankszámláján. Ha fiú születik, neki adok néhány gyárat és 10 000 000 $-t a bankszámláján. Viszont, ha elvetél, nem igazán tudom, akkor hogyan segíthetnék. Önök mit javasolnak? Mire az apa, aki eddig néma csendben hallgatta az előadást, ráteszi a férfi vállára a kezét, a szemébe néz és így szól szelíden: - Akkor megbaszod újra ...!
2011. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!