Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen ki...

Mit tegyek? Teljesen ki vagyok már. Totálisan oda vagyok a szomszédomért már 1 éve. Nekem van barátom. és neki is van barátnője. De el kell hogy feledjem. Mert ez így nem lesz jó. állandóan álmodozom. Egyébként 22 éves vagyok ö idősebb

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 22:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
csak normális válaszokat várok
2011. aug. 26. 22:41
 2/15 anonim ***** válasza:

1:vald be neki hogy szereted. de ne legyél vele csahogy megkönnyebüj.

2:miután megmondtadneki és ő veled akar elnni akkor dobd el a barátod érte ha annyira szeretd

2011. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Hagyd el a barátodat első sorban mert nem érdemled meg!!

Miközben vele vagy másért csorgatod a nyálad az a szerencsétlen barátod meg abban a tudatban él hogy őt szereted...

Hányinger

2011. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
el fogom felejteni.nem gondolok rá többet
2011. aug. 26. 22:53
 5/15 anonim válasza:
80%
Utolsónál a pont!Eltudom képzelni, mit élne át a srác, ha megtudná hogy másra gondolsz a háta mögött.Fúj!
2011. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jó nem érdekelnek az ilyesmik!normális válaszokat kérek.hogy mit csináljak ?
2011. aug. 26. 22:57
 7/15 A kérdező kommentje:
de szerintem inkább ne.mert látom csak ilyenek írnak
2011. aug. 26. 22:58
 8/15 A kérdező kommentje:
különben meg 6 éve élünk együtt.és most az első ilyen eset
2011. aug. 26. 22:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak vonzalom lehet semmi màs :) gondolj bele.. ha vele lennél nap mint nap màr nem is lenne olyan érdekes nem?.. neki is vannak hibài pont mint a mostani pàrodnak.. szerintem neked ennyi idö utàn hiànyzik az a kis titogzatossàg, az elsö randik, meg mikor még olyan tökéletesnek làtod a partneredet.

Elmúlt a rózsaszín felhö, és most tisztàbban làss. Bàrhogy is döntesz, ne tegyél semmi hülyeséget.

Ha úgy döntesz, hogy a paràtoddal maradsz akkor nosztalgiàzz.Gondolj arra miért is szerettél még belé, és hogy ö ugyanaz az ember még csak valõszínüleg ellaposodtatok. Ha pedig nem akarsz vele maradni akkor mindenképpen az elött szakíts vele mielött a szomszédoddal beszélnél..mert különben csak kavarodàs lenne ha esetleg elutasít.és egy boltogtalan kapcslatban felesleges bentmaradni

2011. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
làtsz*
2011. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!