Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincsenek...

Mit csináljak ha nincsenek igaz barátaim?

Figyelt kérdés
Persze haverok vannak akikkel eljárok ide-ode, meg általános dolgokat tudnak rólam, de olyan akinek elmondanám a legbelsőbb érzelmeimet, sírhatnék neki, aki megvígasztal olyan nincs. Hol lehet "keresni" ilyen barátokat?
2011. nov. 1. 20:35
 1/3 anonim válasza:
Ezzel én is hasonlóan vagyok! Nincs kedved beszélgetni? :)
2011. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én akkor vesztettem el az "igaz" barátaimat amikor a gyermekem megszületett,és ezt nehezen fogom fel,hogy ez mért lett "váló ok",de mindegy. nekem sincsennek. haverokkal én is tele vagyok,de igazi barátnak híjján. lehet hogy zárkózottabb vagy és nem nyitsz feléjük,vagy ők zárkozottak és nem nyitnak feléd.
2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én rájöttem,hogy nem szabad teljesen kitárulkoznunk.A valódi rossz élményeinket meg tényleg jobb nem megosztani legjobb barátokkal,mert csak terhelnénk őket...


Sajnos vissza is élhetnek könnyen a belső dolgaiddal...


Nekem sincsenek igazi barátaim,néha jó volna...

2011. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!