Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatotok van...

Milyen kapcsolatotok van szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Mi az, amit szerettek bennük, és mi az amit nem? Milyen számotokra az ideális, tiszteletreméltó szülő? Az idősebb korosztály felé is irányitom a kérdést.
2009. okt. 6. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukám nagyon jó fej,imádjuk egymást,de apám maga az ÖRDÖG sosem jöttünk ki egymással ,és már nem is fogunk.
2009. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én apummal vagyok jobb viszonyba, lehet vele hülyéskedni meg nem kér semmit számon,

anyu viszont hamar felkapja a vizet és kiabálva adja tudtomra mi a baja. De ha jó napja van, akkor ő is normális.

L/22

2009. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó a kapcsolat, de igazából hatalmas problémák húzódnak a háttérben. Anyámnál önzőbb embert nem ismerek, 20 éves vagyok, de már teljesen levette rólam a kezét, teljesen úgy tekint rám mintha a barátnője lennék, még azt sem tudja h milyen szakra járok. Néha felhív, elmondja a gondjait és kész. Egyáltalán nem érdeklem. Apu meg úgy érzem semmibenéz, pedig nekik még érettségijük sincs. Hamar fel kellett nőnöm. Az ideális szülő számomra pont ellentétes az én szüleimmel. Tőlük se tiszteletet, se szorgalmat nem tanulhattam.
2009. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 11:11-es válaszolóhoz,apu jó fej,néha kapunk csak össze.Anyuval 1héten 3*biztos.Ha jó napja van,normális de ez nagyon ritkán van.Utálom amúgy mert,leszégyenít elég sokszor.Most le lehet pontozni.

22/L

2009. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukámat nagyon szeretem,napi szinten beszélünk telefonon,2-3naponta elmegyek hozzá.Persze neki is vannak hibái,sokszor mondja a magáét,de megszoktam.Apukám 100km-re lakik az uj családjával.6éves voltam mikor lelépett.Mostanában,hogy megszületett az unokája,probálja behozni a lemaradást.Megbocsájtottam neki,de csak azért nehogy megbánjam késöbb.
2009. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát apám nincs, anyámnak meg valami egetverő humorérzéke van. meg pofonja is de az inkább régebben volt, de kellett az. szal bírom a humorát, nagyon laza. meg mittudomén. jóarc, csak nem engedi h a házban dohányozzak :D

bírom *-*

f/17

_bfg.

2009. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem valami jó. de ez asszem természetes, mivel 16 (/L) vagyok.
2010. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!