Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít, ha tudja, nem a...

Számít, ha tudja, nem a végtelenségig várok?

Figyelt kérdés

A párom vívódik rajtunk, addig nem találkozunk, amíg nem dönt. Megírtam, ha nem jelentkezik, elfogadom, és elengedem, ha igen, akkor majd átbeszéljük a dolgokat, és újat kezdhetünk.

Azt felelte, majd keres, ha döntött.

Beleírnád, hogy "ha még nekem is aktuális"? Számít, hogy ezt tudja? Mert amúgy elégedett vagyok a levelemmel, csak ne higyje, hogy a végtelenségig elmélkedhet.


2011. szept. 17. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen írd bele (bár személyesen ütősebb lenne, de gondolom ez valamiért nem opció). Eleve aljas dolog szünetet kérni a másiktól, mert az kvázi azt jelenti, hogy te várjál készenlétben míg ő méltóztatik dönteni, hogy kellesz-e neki, vagy sem. Elég megalázó.
2011. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hagyd a p.csába!
2011. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
nekem szimpatikusabb vmi olyasmi, amit a kérdésben írtál, h "persze nem tudok rád a végtelenségig várni." vagy hasonló, mint ez h "ha még nekem is aktuális"
2011. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt tudja, hogy vannak mások is a láthatáron. ("érdeklődők")
2011. szept. 17. 11:28
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem szabadott volna engedned neki a szünetet. Valaki vagy szeret vagy nem, de olyan, hogy nem tudja nincs. Kidobtam volna mint macskát..

Viszont mivel belementél ebbe, ne akard zsarolni.

2011. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem írtam le a háttér sztorit, de nem szünet volt, szakítás.
2011. szept. 17. 11:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy Neked ez a kapcsolat mennyit jelent.Ha a fenenagy várakozás közben másnak az érdeklődését is fel tudod csigázni, akkor csak bátran, mert akkor ez neked mindegy, csak legyen már valaki.Mert, ha úgy dönt ma, hogy mégsem, akkor holnap már nem őt fogod szeretni, hanem valaki mást? Vagy, hogy is van ez?
2011. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"ma 11:49"


Pontosan! A kérdés, hogy miért vársz igazából. Őt akarod vagy csak úgy valakit?

2011. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem mindenképp add tudtára, hogy nem vársz rá a végtelenségig. És én azt tanácsolom neked, hogy ne is várj. Ismerkedj, szórakozz, és ne legyen lelkifurdalásod, ha véletlen megismered a nagy Ő-t. :)
2011. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak nem egy másik lány vagy a dologba? A szakítás miatt gondoltam
2011. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!