Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nike, Puma üzletekben (plázába...

Nike, Puma üzletekben (plázában lévő) mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Nem gáz, ha valaki nagyon el van hízva? Eladókra gondolok.
2011. okt. 28. 23:24
 1/10 anonim válasza:
91%
Van XL-es pullover is, nem mindenki vékony aki sportol is!;)
2011. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én szeretnék ott eladó lenni. Nem vásárolni akarok.
2011. okt. 28. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki sztem:)

ha meg kicikiz valamelyik azt nyakonvágod azt jólvan:)

2011. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sportos jelentkezők előnyben. Nem mondom, hogy esélytelen megkapni az állást, ha nagyon el vagy hízva, de annyian jelentkeznek egy ilyen posztra, hogy inkább azt fogják felvenni, aki jobban illik a cég arculatához.


Őszintén szólva én is szívesebben kérek segítséget egy olyan embertől, akiből ki is nézem, hogy tényleg sportol és tudja, mit beszél. A cég arculatához alkalmazkodni kell.

2011. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előnynek biztos, hogy nem előny.
2011. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Hivatalosan azt fogják mondani ,hogy nem számít de gyakorilatilag számít.
2011. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem egy olyan sportáruházban, ahol többféle márkát is forgalmaznak, mint a Hervis pl., nem számít, de egy márkaboltban azonban már jobban odafigyelnek az ilyenre. Főleg, hogy piacvezető pozícióban vannak. Talán egy Reeboknál sem olyan lényeges, de a fent említett márkáknál nehezen tudom elképzelni, hogy ne figyelnének az ilyesmire.
2011. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez most olyan, hogy pl. egy Clinique szaküzletbe sem vennének fel, ha tele lenne az arcod ragyával meg pattanással...nem mondanák ezt így a szemedbe, de találnának olyan jelentkezőt, akinek szép az arcbőre.
2011. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Kérdező.

Hány éves vagy?

Fiú vagy lány vagy?


Ezek is számítanak azért.

2011. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, ahogy az előző írja. Egyszerűen nem jó ajánlólevél egy nem hibátlan arcbőrű eladó a C.-nél.
2011. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!