Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyum nem...

Mit csináljak ha anyum nem enged 2 hétig sehova? (Tovább alul)

Figyelt kérdés

Anyum nem enged 2 hétig sehova... csak suliba.. :S

De viszont a barátommal így nem tudok talizni mert én a suliba fél 2 kor végzek, a szerelmem meg fél 4 kor.. :S mert nem ide jár ahova én.... :S mit csináljak hogy többet lássam.. mert eddig 1 hét alatt 2x fél órát taliztunk azt is úgy hogy ő el szökött suliból.. ... Mit csináljak segítség!! Még van 1 hét a büntimből!! :S HELP MEEEE!!! :((


2011. szept. 17. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
úr isten, mekkora tragédia
2011. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát te se lehetsz több 14nél aranyom :) hidd el kibírod azt a két hetet.

de van egy tuti tippem!

nem kellett volna olyat csinálni ami miatt büntit kapsz anyutól.(megtudhatjuk mi volt az?)

2011. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
msn facebook webkamera? Ezeket is elvették esetleg? Mert ezen azért ki lehet bírni... Én is voltam büntiben már és akkor csak a net meg a teló... :S Nem volt a legjobb, de utána amikor letelt 3 óra séta a parkban :)
2011. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy hetet kibírtatok a másikat is ki fogjátok!!!

Takarítsd ki szobád,válogasd ki a megunt ruháidat,tisztítsd meg az ékszereidet-csinálj újakat, tanulj,pihenj,csinosítsd magad, hogy újult formában találkozz egy hét múlva a pasiddal. Érezd jól magad otthon,ne lássa anyud, hogy szenvedsz!

Egyébként mit csináltál?

2011. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

- Mit csináljak ha anyum nem enged 2 hétig sehova?

- Ne menj sehova.

2011. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb ne adj okot a büntetésre..
2011. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát mondta anya hogy nem mehetek el.. én meg el mentem... :S:S de írtam neki hogy el megyek,. de mégis.. :(( és igen nem vagyok több 14 nél.. szoktunk fb-n. msn-en webcamozni meg minden de akk is.. :((
2011. szept. 17. 14:26
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én csak annyit látok, hogy "nyenyenyenyenye". :D Legyen már benned egy kis tartás. 1 hét az semmi. Legalább megtanulod, hogy következményei vannak, ha nem fogadsz szót.
2011. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha téged nem engednek, akkor a barátod otthon látogasson meg délután, ha végzett.
2011. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Én anyud helyében még a számítógépről is letiltottalak volna..Örülj neki,hogy ennyire engedékeny,és csak ilyen kis büntetést adott..
2011. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!