Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyedül leszek itthon egy...

Egyedül leszek itthon egy hétig, mit javasoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyáéknak el kell utazniuk egy hétre, én nem mehetek, mert egyik nap majd jönnek unokatesómék és oda kel nekik adom valamit (mindegy, hosszú) meg majd tankönyvvásárom lesz. Szóval anya megengedte, hogy itthon maradjak egész héten. Hagy itt pénzt, hogy főzhessek magamnak (máskor is voltam már egyedül, de ilyen hosszú időre még nem).

Mit javasoltok? Miket csináljak? Csak a kutyám lesz velem itthon. Nyilván nem fogok bulit rendezni, ahoz nincs lelkiismeretem, hogy átvágjam őket.


16L


2011. aug. 17. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek itthon egy hétig... :) mondjuk én már sokszor voltam egyedül még hosszabb ideig is. :D Csak azt csinálom amit mindig, ülök a gép előtt :/ De neked biztos vannak barátaid, szóval legyél velük, jobb ötletem nincs ^^

16/L :):)

2011. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt amit máskor is... Csak pluszba egyedül takarítasz és magadnak főzöl. Nem nehéz...
2011. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd át a barátaidat és filmezzetek,süssetek sütit ,táncoljatok .
2011. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Ha teljesen egyedül leszel, akkor érdemes laza napirendet tartani. Pl. a kutyát minden nap ugyanabban az időben levinni sétáltatni; hasonló időben a reggeli-ebéd-vacsora (mindig egyél rendesen!), vacsora után filmnézés vagy olvasás, vagy amit akarsz és kb. hasonló időben lefeküdni. Sokat segít, mert nem "úszol el" a teljes magányban. Nem kell szoros napirend, mert azt nehéz tartani, pláne nyáron és pláne egy tininek, de a laza sokat segít - én is sokszor voltam életemben egyedül, egészen hosszú időkre is.


Rendes kölyök vagy, hogy nem élsz vissza a szüleid bizalmával - én szülőként nagyon büszke volnék rád, ha te volnál a gyerkőcöm. :)

2011. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miujsag veled kérdező
2021. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!