Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amit megcsinálok, senki észre...

Amit megcsinálok, senki észre sem veszi, amit nem csinálok, az annál inkább?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok, nincs munkám, a sulit már elvégeztem, de nincs pénzem tanfolyamra vagy újabb szakok elvégzésére. Már borzasztóan unom az itthonlétet és a házimunkát, mert fiatal vagyok, és menhetnékem van. Nem járok bulizni, néha elmegyek egy-egy ingyenes kulturális valamire, így volt ez múlt szerdán meg két hete is, és egyből felhozzák, hogy bezzeg aznap semmi hasznosat nem csináltam. Nekem fáj a legjobban, hogy nem találok munkát, nem kell még emlékeztetni is rá!
2011. szept. 17. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sokszor van így, ahogy írtad! A "rosszat" mindig előbb észreveszik az emberek. 100 jó dolog mellett mindig az 1 rossz van kiemelve, ezen ne keseregj :-)


diplomáztál? Esetleg nézz ingyenes munkaügyis tanfolyamot, bármit, ami kicsit is tetszik. Úgy tudom adnak mellé egy "fizetésnyi" összeget is. Szerezhetnél egy szakmát. Nézz utána miket lehet ingyen tanulni.


Minden egyes lehetőséget használj ki. Akár önkénteskedhetnél is. Próbálj meg protekcióval álláshoz jutni.. Ismerősöket zongorázd végig. Ne feledd: nem szivességet, hanem INFORMÁCIÓT kérsz tőlük...

//így "tanítják" álláskeresési tréningen":-) //



Én is hosszasan kerestem munkát, nagyon fájó, mikor totál rottyon vagy és még beléd is rúgnak.. Iszonyatos.

Fel a fejjel, ne add fel !!!! Lesz vmi, csak tegyél érte.

2011. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
magyar mentalitás.
2011. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek vagyunk,mi emberek, mi magyarok.

És készülj arra,hogy ha elmész dolgozni,lehet ott is ilyen lesz. A kollégák, de a főnök is , azt rögtön észre fogja venni, ha valami nincs kész,ami készen van, az tök természetes.

2011. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!