Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék annak érdekében...

Mit tehetnék annak érdekében hogy ne nézze mindenki az apámnak a pasimat?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok ő pedig 27. Sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, ha alkoholt veszek akkor is mindig kérik a személyit, meg mikor délelőtt 10kor sétáltattam kutyát többen megkérdezték már miért nem vagyok suliban, meg ilyenek, ez még annyira nem zavaró. Na de mikor apámnak nézik a páromat, ő meg nem néz ki többnek harmincnál mégis hány évesnek gondolnak engem? Januárban költöztünk össze (lakásba) és úgy tűnik az egész ház azt hiszi az apám. Először csak egy gyerek szájából hallottuk, oké, ő még nem tudja úgy felmérni az emberek korát, de aztán múltkor egy harmincas nő szólt oda nekem mikor mentem hazafelé hogy "apád lent van a kutyával" én meg úgy lefagytam ettől az ötlettől, hogy nem tudtam kijavítani. Most menjek oda hozzá utólag és kezdjek magyarázkodni? Vagy osztogassak szórólapot arról hány éves vagyok? A szembeszomszédék már régóta nagyon furán néznek rám, kezdem sejteni miért. Mindenkinek magyarázzuk el a helyzetet egyesével?
2011. szept. 17. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ejtsd le magasról mit gondolnak

a másik megoldás, egy hosszú szenvedélyes csók a lépcsőház előtt után, vad együtt lét hogy még a legfelső szomszéd sem tud tőle aludni, utána minden kétely eloszlik :P

2011. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ha olyasmit emlegetnek hogy az apád,akkor csak megmondod, hogy jól tartod magad. ;) És, hogy ő a barátod.
2011. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D pont erről, hasonló problémáról akartam kérdést kiírni az előbb...


Én 21 vagyok...legutóbb a bankban volt elintéznivalóm (ösztöndíjas dolog), kérdem a biztonsági őrt, merre menjek...erre szigorúan rákérdezett, hogy "Rendelkezek-e személyivel????":-S azt hittem lehidalok...

De rendszeresen néznek 15-16 évesnek...

A párom nekem alacsony, ő is fiatalnak néz ki...22 éves. Amikor elindulunk a városban, sokszor hallunk megjegyzéseket, hogy a "pisisek"...

Az üzletekben, postán stb mindenhol "lesziáznak"...


Én azzal nyugtatom magam, hogy szép vénasszony leszek:D

2011. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

a 27 éves pasidat 30 nak nézik...téged akkor mennyinek??? 10 évesnek??? na ne röhögtessél már...marha egyszerű amúgy,

1 puszilkodtok a lépcsőházban

2 kiírjátok a postaládára a neveiteket

2011. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
vagy amikor jön a közeletekbe olyan, aki azt hiszi hogy az apád, kezdj el vele beszélni a pasidnak az apádról picit hangosabban :D (pl. de régen látogattuk meg apumat.)akkor valószínű leesik neki hogy nem az apád.
2011. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. picit értelmetlenre sikeredett a mondat, siettem xD
2011. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne viselkedjetek úgy előttük mint apa és lánya. Csók, ölelkezés, legyetek félreérthetetlenek.
2011. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én a helyedben / helyetekben inkább csak mosolyognék ezeken a dolgokon. Nem szabad komolyan foglalkozni vele...


Persze, zavaró lehet, hogy többször megesett, de ez legyen mások baja/gondolata, ti ne "halljátok" meg. Nem tartozol magyarázattal senkinek.


Örülj neki, h fiatalos vagy. De keress rá neten olyan női praktikákra, amik "öregítenek". Pl. smink, haj, ruhák.. Fekete haj..?!


De amúgy tényleg ez a "kit érdekel" kategória sztem...

2011. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha látványosan ölelkeznek, csókolóznak, nehogy aztán bejelentsék a párját a "jóindulatú" szomszédok, mint a lányával fajtalankodó pedofil papát...


Amúgy én is ilyen cipőben járok, írtam is ki kérdést tegnap, és engem is borzasztóan bánt már.

2011. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A párod őszül? Ha igen, akkor fesse be a haját.

Te viszont maradj fiatalos, ne öregítsd magad, a ráncok 30 felé hirtelen megjelennek 35-től rohamosan öregszik az ember. Örülj hogy fiatalos vagy.

2011. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!