Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólítottam az ex-m...

Miért szólítottam az ex-m nevén a barátnőm? Pedig ő a mindenem!

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 10:08
 1/4 Hailey13 ***** válasza:
hát..megszokás :D de szegény barátnőd..:D
2011. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

reflex.

az én (mostmár) férjemmelis előfordult az elején. Ajánlottam neki a "mucika" vagy valami hasonló megszólitást. Akkor nem gond ha keveri. :) Azóta ha mérges néha lemucikáz :)

2011. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A megszokás. Gondolom, sokáig voltatok együtt. Nekem is az előző kapcsolatom 3,5 évig tartott, és a mostani páromat már többször majdnem az exem nevén szólítottam. Hála az égnek csak majdnem :)
2011. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen !!!4,5 év az nem kevés!!De szerencsére sikerült megbeszélnünk!!:-)))Tudja,hogy mennyire szeretem!Tudja,hogy mindent megtennék,hogy boldog legyen mellettem!!

Köszi a kommenteket!!

2011. szept. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!