Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenem megvan, még sincsen...

Mindenem megvan, még sincsen semmim. Miért érzem így?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz gyerekkorom volt.Alkoholista szülők, csak a nagyira lehetett támaszkodni, ő hála istennek rendesen törődött velem.Aztán a saját lábamra álltam, férjhez mentem, született egy fiunk, aki már 17 éves, tényleg rendkívüli, aranyos, szófogadó kamasz.Tényleg mindenünk megvan.Nincsen hitel, van kertes ház, kocsi, stb, de semmi, ami a gyökerem lenne.Ilyenkor, mikor jön a halottak napja, én csak a temetőbe tudok menni a rokonaimhoz, senki hozzátartozóm nincsen.A férjem imád, a fiam is, de annyira rossz ez a helyzet, miért érzem ezt az elveszettséget?Annyira igaz, hogy a pénz nem boldogít!Mit nem adnék érte, ha a nagyim itt lehetne velem!
2010. okt. 16. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

de boldogít! Hiába van család, ha az anyagi gondok a mindennapos stressz tönkreteszi...:( De persze az lenne az ideális ha mindkettő meglenne.

Próbálj annak örülni, hogy a családod imád téged. Sokan hamar elveszítik a szüleiket, nemhogy a nagyszüleiket sajnos. Neked most már a fiad és a férjed a családod.

2010. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
unatkozol jódolgodban, azért erzed így. És ezt nem rosszindulatból mondom, én is voltam már úgy, hogy annyira jól ment midnen, hogy kerestem problémákat, amik miatt aggódhatok, vagy amin depizhetek. Ez tudatalatti dolog. AZ ember nem tud megelágedi a jóval sem, midnig többre, másra vágyik.
2010. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen is az anyagi helyzet sokat javit a boldogsagon.nem azzal kelsz fel,hogy vajon ma lesz e kenyerem.?

Talan a kikapcsolodas hianyzik az életedbõl.Vagy talalj valami hobbit,amiben azt érzed,hogy örömed van.Azt irtad a csaladod imad,de vajon te imadod õket.Ha igen nem lenne szabad ezt érezned,mert hianyod van.

Próbalj mas dolgokra koncentralni,jobban jarsz.

2010. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyet értek Veled. Valaki hiányát a lottó ötös sem tudja pótolni, és ez kegyetlen érzés akkor is, ha amúgy ezren szeretnek. Ha rámtör ez az érzés, akkor csendben leülök és megpróbálok emlékezni, megpróbálok mosolyogni olyan dolgokon, amiken valamimkor jót nevettünk, és ilyenkor azt érzem, hogy ő illetve ők velem vannak és nagyon szeretnek. :(

Soha ne feledd, van egy szép családod, és vannak emlékeid. Ha csak emlékek maradtak is sajnos, de akkor is a tieid.

2010. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez jól esett!
2010. okt. 16. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elpityeredtem! Tudom mit erzel. Pedig a szüleim normalisak (apam alkoholista, de mar reg elvaltak,igy nem erdekel).

De, 4eves voltam, mikor anya anyuja meghalt. Kamaszkoromtol, minden evben megsirattam,pedig nem nagyon emlekszem ra! Ez evekig igy ment! Egyszer megalltam az eletsodrasaban, es csak lestem, hogy egyedül vagyok, 2munkahelyen 16orazok, hajtom a penzt, szabadidö nuku. Es hianyoznak a baratok, anya, mama es egy tars. Depi ellen belevetettem magam az ezoteriaba, elkezdtem hinni az angyalokban, fejem felett kisütött a nap! S megertettem, akit a szivebe zart az ember, azt onnan senki nem tepheti ki!

Lehet, hülyen hangzik, de beszelgetni is szoktam mamaval :-)

Söt, a 6eves volt a ferjem mikor az edesanyja meghalt. 1x sirva ebredtem, kerdi mi a baj, csak annyit tudtam kinyögni, hogy anyukad üzeni, hogy nagyon szeret. Ferjem nem hisz, az ilyenekben, de akkor elsirta magat!

Kedves kerdezö, ülj le, csendesisd le a gondolataid, es erezd a feled arado szeretetet. :-)

33eves 37h kismama

2010. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!