Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvolt mindenem az életben...

Megvolt mindenem az életben de elvesztettem, hogy tegyem túl magam ezeken? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megszereztem mindent magamnak ami kellhet egy 18 évesnek. Sok-sok pénz, rengeteg gyönyörű barátnő egyszerre és néhány jóbarát, jó ruhák, kocsi, helyes sportos külső. Mára mindent elveszettem, átvertek, becsaptak, mindent úgy alakul(t), hogy a lehető legrosszabb legyen. Nagyon fordult a kocka. Jelenleg se pénzem, se barátnőm, se semmim. Teljesen az ellenkezője lett az életem, mint ami pár hete volt. Mintha az "élet" azt akarná, hogy vesszen el mindenem és szenvedjek. Nektek volt már ilyen?
2010. nov. 10. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Mi történt?
2010. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Semmi nem történik ok nélkül. Nem azt akarja az élet, vagy Isten, vagy a szellemek hogy szenvedj, hanem , hogy okulj és forduljon más irányba az életed. Szerintem ez egy próbatétel, hogy felmérhesd mennyit is érsz valójában. Kezdj valami újba, amihez be kell piszkolni a kezecskédet és meglátod mire mész.
2010. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Jó volna tudni a válaszadához, hogy mi történt...
2010. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Megértelek. Mondjuk nekem nem volt ilyen drasztikus bukásom, de tény, hogy régen egy jól menő családi vállalkozás tagja voltam, a cég ma már épp csak vegetál. Mondjuk nekem egy hülyeségem volt, ami felszínességnek tűnhet, az egy sportautó. Az meglett, immár a negyedik van, ezt meg is tudtam tartani. Veled ellentétben én sosem akartam egyszerre több csajt, de szerencsés vagyok a párkapcsolatomban, ami 12 éve tart.


Lehet, hogy valamit elrontottál, túl nagyra vágytál, esetleg ártottál másoknak, megaláztál embereket és a sors ezt adta neked. Én csak arra tudlak biztatni, hogyha tényleg ügyes srác vagy és sokra vitted 18 éves korodra, akkor elég fiatal vagy és újra tudod kezdeni és hamar visszahozhatod az egykori életedet. Higgy benne és akard. Fel a fejjel.


Megkérdezhetem, hogy mi történt? Egyik pillanatról a másikra ennyi mindent nem szoktak elbukni.

2010. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Előbb kellett volna gondolkodnod.Ha tele voltál pénzzel ilyen fiatalon,akkor okosan félre is kellett volna tenned,hogy "szegényebb" időkben tudj mihez nyúlni.

Azt,hogy "gazdagon" sok csajod volt,és most szegények azok le se szarják a fejed,nos ez jó tanulópénz,hiszen így legalább tudod,hogy nem érted voltak oda,hanem csak a pénzedért.

A jó ruhák még megmaradhatnak ,akárcsak a sportos külső.Ez nem változtat azon,hogy csóró lettél.A kocsiról meg az a véleményem,hogy sok embernek 40 évesen nincs kocsija..Még lehet pár kocsid az életben.Az csak egy tárgy..

2010. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes. Talán, mert nem kellett volna, hogy egyszerre több barátnőd legyen, mert ez szemét dolog. Talán, mert ha felvágtál arra, hogy jó a tested sok pénzed és még kocsid is van így büntet az élet, hogy nem azért adta mindezt, hogy nagyzolj vele. És az sem biztos, hogy ez minden korodbeli álma, bár én lány vagyok de veled egyidős még sincs se barátom, se sok pénzem, kocsim sem még sem török össze, inkább örülj, hogy eddig élvezhetted. Talán túl korai volt minden és túlságosan el is szálltál magadtól. Szerintem még meg is érdemled ha így volt. Nyugodtan pontozz le, te kértél válaszokat ez csak egy a sok közül azért, mert nem tetszik még egy válasz és egy személyes vélemény.
2010. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Uhhh de rossz ezt így olvasni.. :S Nekem is, meg szerintem még elég sok férfinak ez az életcélja amit leírtál. Úgy néz ki lassan összejön. Szerintem nem élném túl ha egyik napról a másikra elbuknám mindezt.
2010. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen jött, könnyen ment.

Ez egy lecke volt, hogy átértékeld, mi az, ami igazán számít az életben. Bár szerintem kissé fiatal vagy ehhez.


Valóban kell sok-sok pénzre és rengeteg barátnőre?

Ugyan! :)

2010. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
15:44 vagyok: Nos ez meg a másik.. hogy valakinek 40 évesen sincs kocsija. Egyáltalán, hogy volt 18 évesen sok pénzed? 18 éves korodig tanköteles vagy. Gondolom nem a saját két kezed munkája által. Az meg hogy jól nézel ki veled született adottság és mivel ezt ki is használtad mint a pénzedet is gondolom a csajozásra hát akkor bűnhődj csak. Most kezdődik még csak az életed. Szegény gazdag, szépfiú összetört 18 évesen :DDD
2010. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Na de mond már mi történt!!
2010. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!