Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők hogyan, mivel fejezik...

A szülők hogyan, mivel fejezik ki a gyerekük iránti szeretetét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pl. törődéssel. Közös programok, odafigyelés...
2011. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha látja a gyermeken h vmi gáz van akkor rákérdez,odafigyel rá,kedves vele.
2011. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Határozottsággal, jóindulatú szigorral.
2011. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
odafigyeléssel, megbízhatósággal, őszínteséggel
2011. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
mi sosem voltunk elbabusgatva... sőt. Bántalmazott gerek voltam. Mégsem hiszem mai fejjel, hogy nem szeretnek. A család az egy dolog, a szerelem egy másik dolog. Ha mindenkivel egyenlően bánnak az emberek a családban, nem hiszem, hogy hiányérzete lenne.
2011. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok, és még mindig Kicsikémnek, meg Angyalkámnak hív néha és ez annyira jól esik, hiába vagyok már "nagy" az ilyenekhez. Úgy ébreszt, hogy simogatja az arcom, vagy énekel, születésnapokkor szintén énekel nekem reggelente. Mindent megad nekünk. Bármilyen problémámmal fordulhatok hozzá, mindig őszinte voltam vele.
2011. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az is egy megoldás, hogy amit szeretne a gyerek azt megveszi neki?
2011. szept. 18. 15:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolso nagyon jol megfogalmazta. A gyerek erezze h a mami mindig ott van es szamithat ra, barmilyen korulemenyek kozott. Az is egy jo erzes h mindent megad, bar ezt a mai vilagban egyre nehezebb teljesiteni.
2011. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem feltétlenül megoldás,hogy bármit megvesz :)
2011. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha mindent megvesz neki az nem a szeretet kifejezése.

Az a legegyszerűbb megoldás.

Ha játszik vele, olvas esténként mesét és nem a tv elé ülteti,kirándulni viszi, programokat csinál neki tehát az ideje nagy részét a gyereke lelki és szellemi fejlődésére fordítja. Az a szülő szereti a gyerekét.

2011. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!