Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van dugipénzed, amiről nem...

Van dugipénzed, amiről nem tudnak a családtagjaid?

Figyelt kérdés

Van olyan értéktárgyad/pénzed, ami szigorúan titkos, és nem tud róla a feleséged/férjed?

Ha igen, akkor miért titkolod el?


2011. szept. 18. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Azért jó, hogy csak én tudok róla, mert ha szükséges és már kiürültek a tartalékok még mindig ott van a 'dugipénz' .
2011. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nincs. Van félretett pénzünk, de a közös számlánkon, szóval mindketten tudunk róla.
2011. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Te csak azt hiszed, hogy nem tud róla!
2011. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

van.

(egyszer eszméletlenül jól jött, hogy 3-4 év alatt titokban összegyűlt egy halom ötszázas. :))

2011. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nincs
2011. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, amiről nem tud, mert nem kérdezi, de nem dugom el nagyon, akármikor megtalálhatja. Olyankor jön a - szivecske, de szeretem, hogy nálunk így terem a pénz- nevetéssel együtt.

Amúgy van olyan, amiről nem tud, mert én sem. Már kétszer előfordult, hogy nagytakarításkor találtunk egy szép összeget, ilyenkor megjegyezzük, mily hasznos is a takarítás. Mellesleg, nem vagyunk gazdagok, csupán spórolunk, de ahhoz úgy látszik, értünk XD

2011. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenkinek van saját megtakarítása. Inkább a párom a dugipénzes, én csak kínkeserves áron rakok félre. Valahogy eltűnik a pénz a kezemből.
2011. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincsen, nem érzem szükségét. Van viszont egy közös megtakarítási számlánk a férjemmel, mi ott gyűjtünk a nagyobb dolgokra, a kisebbeket meg megveszi mindenki magának. Szerencsések vagyunk mert nem kell fillérezgetni hónap végén. Ha ne adj Isten egyszerre döntünk úgy a párommal, hogy új telefont akarunk, akkor sem halunk éhen abban a hónapban.
2011. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Félig meddig. Anyu tud a számlámról, azt is, hogy mennyi van rajta, viszont apunak nem mondtam meg, azt sem hogy honnan van pénzem, mert kölcsönkérné (nem rosszindulatból nem adok, hanem mert okom van rá) és így jobb, ha nincs kísértés. Ez otthon van.

Ahol most lakom, nincs akivel meg kéne osztanom a pénzt, viszont eldugtam magam elől, és csak havonta 100 frankot engedek költeni (Svájcban élek). Ezt a keretet csak nagyon indokolt esetben hagyom túllépni.

2011. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, bocs a offért, de:

Havi 100 frank? Egy közepes étteremben egy ebéd két főre már többe kerül, tudom, mert mi is Svájcban élünk. Azt hogy csinálod, hogy havonta csak annyit költesz, melyik kanton ennyire olcsó? :)

2011. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!