Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott a párod/férjed csak...

Szokott a párod/férjed csak úgy hirtelen jött ötlettől vezérelve meglepni téged? Virággal, meglepetés programmal. És a gyerekeid, egyéb családtagjaid?

Figyelt kérdés

Mindig csak a rosszról hallani, pedig jó lenne tudni, van ahol megbecsülik egymást a családtagok, és még évekkel az esküvő után is átvillan néha a nő agyán: De jó, hogy őt választottam! Vagy éppen: Milyen aranyos gyerekeim is vannak!

Persze nem feltétlen tárgyi ajándékokról beszélek, hanem minden egyébről, amiből kiderülhet, szeret és értékel téged a családod!


2011. ápr. 3. 15:32
 1/6 napietus ***** válasza:
100%
igen, szokott :) pl. gyakran kitalál valamit, hogy utazzunk el, vagy csak menjünk el valahova egy estére ketten, és "utolsó pillanatban" szól :) volt, hogy anyut kellett áthívnom, mert odatettem a csülköt főni, nem gondolván, hogy programunk lesz :P ilyenkor mindig ráébredek, miért is mentem éppen hozzá feleségül :)
2011. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Amíg udvarolt addig sűrűn kaptam virágok, csokikát, voltunk többször is nyaralni, kirándulni...de mióta összeházasodtunk és megvannak a gyerekek, azóta szinte zéró figyelmesség, örülök ha a névnapomat nem felejti el. :(
2011. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Akkor a hazassag tenyleg nem jo "business". Tudom en miert nem kell nekem.


25L

2011. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:
100%
relatív, harmadik...az én példám alapján az, a második alapján nem az. bár lehet, hogy az ő kapcsolatuk sajnos házasság nélkül is itt tartana. az a baj, hogy sok férfi amíg udvarol, megjátsza magát, és amikor már nemigen van visszaút, akkor derül ki, hogy ő nem is az az ember, akivel összekötötte az életét valaki...
2011. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen, szinte állandóan meglep valamivel.Van, hogy repülőjeggyel, vagy egy szállodafoglalással, egy nyaklánc, vagy egy csokor virág, vacsora, ah, nem is tudom felsorolni.Pedig 17 éves házasok vagyunk, de mi még mindig olyan szerelmesek vagyunk egymásba, mint a legelején.
2011. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom sokszor meglep. Kinéztem egy könyvet, amit sajnáltam megvenni, de Ő megjegyezte és megvette névnapomra. :)

Vagy amikor padlón vagyok vesz nekem hazafelé egy tábla csokit. De itthon nagyon sokat segít. Pl.: Ebéd után nem mosogatok el egyből, mert leülök kicsit emészteni a tv elé, és bealszom, akkor mire felkelek Ő elmosogat. Ilyet gyakran csinál, szinte mindig lesi, hogy miben könnyíthetne nekem.

Mindig erre vágytam, nem tudnám meglepi nélkül elképzelni.

Gyerekként anyukám lepett meg sokszor, tőle tanultam, mert én is imádok vicces és váratlan meglepiket okozni. :)

Meg amikor még együtt voltak a szüleim és vasárnap a mamalátogatás után mentünk kocsival haza mindig nyihogtam (hiszti), hogy menjünk be a Mekibe egy heppimíl menüért a játék miatt persze. Apukám szigorúan kijelentett, hogy SZÓ SEM LEHET RÓLA!! De aztán, mikor elágazott az út a kocsink hirtelen elkezdett magától arra kanyarodni és apu meg kiáltozott, hogy Úristen, mi történt az autóval, magától megy!! (Alul fogta a kormányt, amit hátulról nem láttam... :D) És beparkolt a meki elé. Apu: ezt nem értem, pedig megmondtam, hogy nem jövünk ide...de ha már itt vagyunk.. :)

Legszebb élményeim közt van, mert annyira jól adta elő apa...:D Még most is bizsereg a lelkem, ha rá gondolok milyen édi volt akkor. :)

23N

2012. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!