Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azzal védekeznek a nők,...

Miért azzal védekeznek a nők, hogy nem tudták, hogy ilyen lesz a párjuk?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésnél is ezzel védekezett a kérdező, mikor páran szóvá tették, hogy miért szült a párjának, hogy ilyen. Hacsak nem alkohol és társai változtatják meg, bár annak is vannak jelei, akkor mégis pár év alatt nem tudják felmérni, hogy mire számíthatnak.Én nem hiszem, hogy valaki gyökerestül így megváltozik.
2011. szept. 18. 20:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Ezért kell esküvő meg gyerekek előtt hosszú évekig együtt lenni, csak ti ketten hogy jobban kiismerd a másikat (és ami talán ugyanilyen fontos ebből a szempontból: a családját ahol felnőtt, hogy ők milyen példát mutattak neki!).
2011. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Tudod, erre van egy nagyon okos talán idézet, nem tudom pontosan, apukám szokta mondani.

Amikor összeházasodnak, a férfi azt hiszi, a nő soha nem fog változni, a nő meg azt, hogy a férfi meg fog változni. Aztán végül a nő változik, a férfi meg ugyanolyan marad.

2011. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Meg vannak olyanok, akik mondjuk egy évig járnak, fél évet együtt élnek, és aztán összeházasodnak, vagy jön a baba, és úgy döntenek, hogy akkor már vállalják, és felnevelik, és vannak férfiak, akik addig adják a szépet és jót, amíg a nőt el nem veszik, és akkor előjön az állat, és vannak esetek, amikor egyik vagy mindkét fél megváltozik az évek alatt....

Semmi sem egyszerűbb, mint utólag, kívülről okosnak lenni, és osztani az észt.


Teszem azt, a legtöbb pasi nem az első héten csalja meg a párját, hanem 5 év múlva, ennek ellenére vezető válóok.


Azt megint ne feledjétek, hogy 10-15-30 év milyen hosszú idő, és mennyi minden tud apránként megváltozni annyira, hogy a végén teljesen tönkremegy.

2011. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem pl. 17 év házasság után skizofrén lett, és homlokegyenest az ellenkezőjére változott a személyisége.

Ellentettje lett.

2011. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ok, a betegség és a megcsalás más dolog, de azokra gondolok, akiknek jellemükben változott, kötekedős, bunkó, lusta stb. Persze lehet játszani a szépet, akkor ha nem élnek együtt, szerintem az a nő se százas, aki így vállal gyereket.
2011. szept. 18. 20:16
 6/29 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek ez volt a megindítója?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

Na igen, aki hozzámegy egy sikeres, karrierista emberhez, akinek fut a szekér, az pl. nem tudhatja, hogy ha munkanélküli lesz vagy csődbe megy, akkor teljesen átalakul, és lelkibetegen, depressziósan hogy fog viselkedni.


Azt se lehet tudni, ki milyen apa/anya lesz, mert egy dolog, hogy hogy viselkedik, ha fél órát babázik, meg hogy hogy fog viselkedni, ha már fél éve nem alszik, nincs szex, és lassan már tiszta ruha se nagyon...


Az sem teljesen igaz, hogy lakva ismerszik meg az ember.


Mindenesetre nekem fura, hogy még akkor is a nőt KELL hibáztatni, ha a férj változott meg.

Éljen a patriarchátus, a hímsovinizmus, és a női alsóbbrendűség, hisz már Éva óta mindig, mindenről a nők tehetnek...

2011. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen, az ilyen nőkre gondoltam.
2011. szept. 18. 20:20
 9/29 anonim ***** válasza:
22%
Nem változnak a férfiak (a nők se) épp ez amit a nők nem fogadnak el. Pont ugyanolyanok mint az esküvő előtt. Épp ez sok nő baja.
2011. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Az mondjuk tényleg elég nagy érzelmi vakságra enged következtetni hogy a 20:18-as által belinkelt kérdés feltevője az első gyerek születése után se fogta fel hogy a férje nem igazán alkalmas a szerepre.
2011. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!