Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretők miért védekeznek...

A szeretők miért védekeznek általában azzal, hogyha nem ők fekszenek ba az adott személy ágyába, akkor más? Pont ez az! Ez a szeretők gondolkodásmódja! Ha másképp gondolná legalább a fele.

Figyelt kérdés
Ok., persze, nem csak a szerető a hibás egy kapcsolat megromlásáért. Előre jelzem, (tudtom szerint) nem vagyok megcsalt, ám mostanában picit félek, hogy az leszek. (veszélyeztetett terhes vagyok, nem tudom a "teljes nőt" adni a magánéletben)
2010. nov. 29. 16:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg nem a szeretőnek kell "védekezni"! Védekezzen a férjem, aki megcsalt, hiszen ő a házas. Ha engem megcsalna a férjem eszembe nem jutna megkeresni a szeretőt. A legkevésbé hibás a szerető a megromlásért. A két fél hibás, a szerető már az elromlott kapcsolat következménye!
2010. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A szerető nem esküdött hűséget senkinek.
2010. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Én megcsalt voltam anno,mégis egyetértek azzal ha nem x akkor lesz y.on akivel félremegy,és én beismretem hogy én is hibás vagyok,azért mászott más ágyába,mert már akkor mikor az ágyába mászott a másiknak,rég halott volt a kapcsolatunk,nem mükődött...Csak ezt nehéz belátni,és a szeretőt könnyű rugdosni a saját végtermékünkért...
2010. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjed/párod azért megcsal mert veszélyeztetett terhes vagy akkor egy bunkó.

Egyébként is két fél kell hozzá...

2010. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem a szeretőt kell szidni hanem azt aki megcsal!

Sokszor a szerető nem is tudja hogy van valaki aki otthon várja

2010. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért kefél félre mert veszélyeztetett terhes vagy akkor egy tetű
2010. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

A szerető is gerinctelen, meg az is, aki megcsal. Egyrészt nem értem, hogy lehet valakinek pofája kikezdeni egy olyan emberrel, akinek már van valakije, másrészt azt sem értem, hogy miért gondolják egyesek, hogy ha rossz a kapcsolatuk, az okot ad a megcsalásra.

Lehet kommunikálni a párunkkal, megoldani a problémákat, sokszor 10 percnyi beszélgetéssel le lehetne rendezni azt, ami miatt hónapokig szenvedett az egyik fél. Ha meg nem tudjuk megoldani a dolgokat, lehet szakítani, válni, utána már azzal kavar az ember, akivel akar. Egyszerűbb és emberségesebb, mint megcsalni.

2010. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

Biztos hogy mindig a szerető kezd ki a nős pasival?


könnyű Katát táncba vinni ha Ő is akarja

2010. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy megcsal?
2010. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
A szerető azt csinál amit akar. A házas félnek kell gondolkozni.
2010. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!