Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet felejteni egy szerelm...

El lehet felejteni egy szerelmet úgy, hogy?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy egy munkahelyen dolgozik az ember az illetővel, akibe beleszeretett, akihez vonzódik? Sőt, majdhogynem egy légtérben vannak napi 8 órát? Ráadásul úgy tűnik viszonzott a dolog. De az adott embernek családja van, és nem tudja elhagyni a családját, ezért próbálja ellaposítani a dolgot. Lehetséges ez? Képes valaki így 'kiszeretni' másból? Kétségeim vannak, hogy lehetséges. :(
2011. szept. 19. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te tetted fel tegnap a kérdést igaz??Egy idő után biztos,de ha nagyon nem megy akkor lelépnék szépen onnan egy másik munkahelyre ha annyira kín szenvedés ez neked..vagy átrakatnám magam egy másik műszakba vagy helységbe ha van erre lehetőség..
2011. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A családomban van hasonló szituáció. Nem tudom, te melyik fél vagy a történetben, de ha a harmadik, akkor el kell őt engedni, ha tényleg a családja mellett dönt, így is elég nehéz neki, ne nehezítsd meg te is. Ha te vagy a családos, akkor pedig mérlegelni kell, hogy mi az, ki az aki(k) nélkül nem tudsz élni, és így meghozni a döntést. Ha már döntöttél, akkor viszont ne lépj vissza, ne játssz mások érzéseivel.

Szörnyű szituáció, meg kell próbálni úgy megoldani, hogy a legkevésbé okozzon károkat. Viszont úgy elfelejteni valakit, hogy naponta találkoznak, nagyon nehéz... ha már megszületett a döntés, a legjobb, ha az egyikük el tudja hagyni a munkahelyét, ami nem egyszerű, de hosszútávon jobb lesz.

2011. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én sajnos, ha lehet, a legnehezebb szituban lévő vagyok. A családban a másik fél. Vagyis a páromról van szó. Szörnyű és nagyon féltem, hogy túl tud-e lenni rajta.
2011. szept. 19. 09:33
 4/12 anonim ***** válasza:

09:31-es vagyok...

Nagyon sajnálom... és őszintén megértem, hogy min mész keresztül...

sajnos a kérdésedre nem lehet biztos választ adni, mert minden a párodon múlik, hogy neki sikerül-e elfelejteni az illetőt, akkor is, ha esetleg minden nap látja. De egész biztos jobb lenne, ha valamelyikük elmenne onnan.

Beszélj a pároddal őszintén, ha titeket választott, akkor próbálj meg bízni benne.

2011. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha viszonzott a dolog akkor nem lehetséges. Ezzel ne áltasd magad. Lehet húzni a dolgot, de előbb-utóbb meg fog csalni. Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültetek. Ha tényleg titeket akar a párod akkor munkahelyet kell változtatni.
2011. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül fog megcsalni a párod, sok múlik a "vetélytársadon" is. Én voltam hasonló helyzetben, és inkább elfogadtam egy hároméves külföldi ösztöndíjat, mint hogy kínozzam magunkat, és hogy kockáztassam, hogy miattam szétesik egy család.
2011. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bár úgy tűnik tényleg minket válaszott (szerintem nem teljesen biztos benne, hogy mit akar), hisz rohan haza munka után, stb., de sokszor látom rajta, hogy mégsincs 'itt'. Ez iszonyatos. Nem tudom, hogy így rendbe lehet-e 'minket' hozni. Velem most nagyon távolságtartó. Ezt sem tudom, hogy vissza lehet-e fordítani.
2011. szept. 19. 09:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Így nagyon nehéz. Az illető, keressen másik munkahelyet, bár ez manapság nehéz dolog, de ő lépjen. (Vagy a férjed)
2011. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom megoldásnak. De egyelőre nem látom rajta jelét sem, hogy eszébe jutott volna ilyen lehetőség... Talán tudatalatt (vagy akár tudatosan) így próbál meg a közelében maradni? Nem tudom.
2011. szept. 19. 10:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. :-/
2011. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!