Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelmet el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmet el lehet felejteni, vagy arra egész életében emlékszik az ember?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Minden nagy szerelemre emlékszik az ember persze egész életében, ha nem amnéziás. :) De elmúlik.
2011. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazi szerelmet nem lehet elfelejteni.
2011. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emlék örökre megmarad.
2011. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igaz szerelmet nem felejted el,max túllépsz a múlton,és el kezdesz egy új életet,ami persze már nem lesz ugyanaz...én is ezen vagyok):
2011. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez butaság, nem biztos h az első szerelem a nagy szerelem, és az sem biztos h csak egy nagy szerelem van az életünkben, sok helyes pasi van, és tudnék többet is szeretni külön külön....szal minden kapcsolat más, elfelejteni egyiket se fogom

nekem az utolsó, azaz am ostani többet jelentett mint akármelyik eddig, az ezelőtti is fontosabb volt mint az első, sőt az utolsóval minden jobb mint azzal akivel elvesztettem a szüzességem

2011. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a párom is így van vele, jobban szeret mint az előző vagy legelső csaját valaha is, pedig vele két és fél évig járt három négy éve, velem még csak most volt egy éve, de pár hónap, fél év alatt jobban megszeretett mint őt annó az évek alatt

de persze akkor fiatalabbak voltak, kamaszok, suliba jártak stb

meg én idpsebb vagyok a csajnál, meg akkor még nem akart a pasim se házasodni, se gyereket, sek öltözést, most viszont szeretne majd, velem tervezgeti

2011. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!