Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudod egyszer valamikor...

El tudod egyszer valamikor felejteni életed legnagyobb szerelmét?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 17:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Én már elfelejtettem :) Igaz, majd 5 év kellett hozzá, és egy új kapcsolat és egy gyerek. De mostmár hónapok telnek el úgy, hogy eszembe sem jut.
2010. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Én soha nem tudom elfelejteni ugy érzem
2010. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
89%
4 év telt el.Új szerelem,gyerek..de még mindíg eszembe szokott jutni.(pedig én szakítottam)
2010. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

5 év az nem semmi.

én 2 éve "szenvedek"

2010. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Elfelejteni? sosem. én legalábbis sosem. örökre bennem fog élni, pedig sosem találkoztunk...

De továbblépni rajta.. az mennni fog neked is!Ne bánkódj túl sokat , mert nem veszed észre az adandó alkalmakat 1 új szerelemre.Tudod.. csüggest fejjel hogy lát az ember és hogy látnak az emberek Téged?:)

Sok szerencsét az életben. minden téren.

2010. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
12 év kellett hozzá, meg a mostani férjem, hogy kiszeressek belőle. De elfelejteni sose fogom.
2010. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
1. vagyok. Én csak azért "felejtettem el", mert el akartam felejteni. Én szakítottam, utólag sok szemétsége kiderült. És egy ilyen emberre pazaroltam a legszebb éveimet.. :((( Szóval függ attól is, hogyan váltatok el. Szerintem legalábbis.
2010. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

szia!


Nagyon-nagyon ritkán gondolok rá, de semmi extra. Van egy nagyon jó férjem, 6 másikért se cserélném el!:)

2010. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem hogy eltudnám,6 év telt el meg egy pár kapcsolat,de még mindig úgy érzem hogy csak őt tudom szeretni igazán pedig nem voltunk együtt csak 1 évet,mert a nagy korkülönbség miatt nem működött...rettenetesen elvagyok azóta keseredve és úgy érzem nekem nem kell férj meg ilyenek...ennek már azért több mint 6 éve.gondolkoztam hogy elmek orvoshoz ezzel...de őszintén...nem is akarom sztem elfelejteni
2010. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Imádom a férjem, oda nem adnám semmiért, de a legnagyobb szerelem az valami más. Szeretni már rég nem szeretem, elfelejteni nem fogom, amíg csak élek.
2010. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!