Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A híradóban megint volt egy...

A híradóban megint volt egy pedó nő láttátok?

Figyelt kérdés
A párja, meg a gyerekei előtt szexelt a 15 éves gyerekkel!!
2011. szept. 19. 22:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
...aki a végén megölte és elásta a nőt.
2011. szept. 19. 22:38
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda? Mi történt? Én ezt nem láttam,nem hallottam.
2011. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A pedofil sztem az, aki gyerekekre gerjed, nem, aki tinikre... ezzel együtt én is megdöbbentem... én 22 vagyok, de eszembe nem jutna egy tizenéves sráccal kezdeni, nekem túl éretlenek (minden tekintetben, kinézetre és viselkedésre is)... mondjuk azt is mondták, hogy alkoholista volt...
2011. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

22:41

ha jól emlékszem, Csongrádban egy tinisrác megölte a negyvenes szeretőjét (akinek volt férje meg gyerekei is)...

2011. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mi lett a tinisrácal?miért ölte meg?
2011. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem volt pedofil, hisz a srác 15 éves volt, a pedofília pedig felnőtt személy 14 éven aluliakkal való szexuális kapcsolatát takarja.
2011. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akit érdekel: [link]
2011. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ismerős sztori, de szerencsére nem végződött gyilkossággal, az én ismerettségi körömben, viszont egy elmondhatatlan nagy lelkitraumával a fiúnak....


Milyen világban élünk ahol a 30-as nők a tinédzerfiúkat viszik fel magukhoz? Jó én megértem, hogy a férj, majd a "szomszéd kisfiúra" gyanakszik legkevésbé, de egy életre ottmarad a seb a fiún...mivel sajnos beleszeretnek....anyamodell és nőmodell egyben egy idősebb nő...

2011. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van egyrészt, viszont ne feledjük el, hogy jóformán mindennapos az ilyesmi csak a nemek cseréjével, csaknem minden harmadik 16-18 éves lánynak volt/van viszonya harmincas, vagy idősebb férfivel. olyankor miért nem háborodik fel senki?
2011. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elolvastam a cikket, de az alapján csak egy elmebeteg fiú állítja, hogy volt köztük szex, én ezt nem hiszem el, semmi nem bizonyítja.
2011. szept. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!