Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akik nem fekszenek le...

Férfiak akik nem fekszenek le a feleségükkel, barátnőjükkel. Mi az oka?

Figyelt kérdés
sokat olvastam már itt is hogy a férfi nem közeledik a nő felé, és én is megtapasztaltam a már volt barátomtól. ő az óvszerre fogta a nem szexelést, de úgy gondolom hogyha kívánt volna annyira akkor felveszi a gumit. mi lehet az oka még ezeknek?
2011. szept. 20. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Ráuntam, kiszerettem belőle.
2011. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
homoszexuális,v. impotens,v. megcsal v. nem szeret.
2011. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
vagy tényleg ennyire rühelli a gumit
2011. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Az óvszer igenis nyomós ok! Régen pár hónapig mi is azt használtuk, de engem irritált, sőt, sokszor allergiás tünetek is előjöttek, így bármennyire kívántam a barátnőm, óvszerrel rossz volt. De ez 2-3 hónapig volt jellemző, mivel ezen oknál fogva átállt a tablettára.
2011. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem szeret, megcsal, nem áll fel neki.

Egészséges pasi nem utasít vissza, főleg ha a párja vagy. Kivéve, ha máshol már jóllakott, vagy fel se áll neki, illetve te már nem tudod lázba hozni.

2011. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

sztem az óvszer kamu duma. sok más védekezési módszer van, és nem csak behatolásban kell gondolkozni szexnél.

szerintem valami a lelkében nem stimmel.

fáradt,stresszes,unja,sok a vita/veszekedés,megcsal..etc

2011. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
egy másik nő
2011. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
ha nem fekszik le veled akkor nem kíván vagy van egy másik nő. olyan férfivel én még nem találkoztam (akár több éves kapcsolatban sem) aki visszautasította ha közeledtem hozzá.
2011. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Még eddig ha jól számoltam 1 pasi válaszolt. Én is nőként válaszolok. Csakis az alábbi indokokra tudnám visszavezetni: stressz, impotencia, más nő, kiszeretett a nőből. Rajtam van kb. 5 kg. súlyfelesleg, engem zavar, a férjem mindig hüledezve mondogatja, hogy "nem vagy kövér" "így vagy jó nekem, ahogy vagy". Bármikor is szeretném, mindig kapható a szexre. Ma is sms-ben már dumcsiztunk erről és várjuk az estét. :)
2011. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem utasította vissza, én szakítottam mert nem volt hajlandó gumit húzni. de a kérdés amúgy általánosságba szól.
2011. szept. 20. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!