Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik az...

Vannak itt olyanok, akik az első barátjukkal/barátnőjükkel házasodtak össze?

Figyelt kérdés

Remélem jó kategóriába írtam. :D

Ugye mondják, hogy nem kell elsietni az ilyesmit, meg hogy fiatal vagyok még ahhoz, hogy elkötelezzem magamat valakihez. Meg, hogy akinek az első komoly kapcsolatából házasság lesz, az válni fog pár éven belül.

Most vagyok majdnem 18 éves, 16 és fél évesen jöttem össze az első barátommal, akit másfél éve imádok már. (Ő 19 éves.)

Beszélgettünk a jövőről, nem kérdés, hogy egymással képzeljük el az életünket.

Sokat láttam itt GYK-n is, hogy aki írja a választ az olyan 22 év felett van, és már összeházasodott az első szerelmével (akivel annyi idősen jött össze, mint most én), és már várják a babájukat.

Elsősorban a ti válaszaitokat várom, hogy hogy állta ki a kapcsolatotok az idő próbáját? :)

Remélem nekem is sikerül majd mindez.


2011. júl. 31. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim is így voltak:)

Anya 15 volt, apa 17, amikor megismerkedtek.

24 éve házasok.

2011. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elso es egyetlen baratommal hazasodtam ossze 21 evesen. Mar gyerekunk is van es ugyanolyan boldog vagyok, mint fiatalon. Persze elotte masokkal is ismerkedtem, de azokbol nem lett kapcsolat, nem jutott el semmilyen szintre a dolog, mert kiderult mar az elejen, hogy nem illunk ossze vagy mas ok volt.
2011. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Szia, én hozzámentem az első barátomhoz, ő pedig elvett engem, az első barátnőjét. Szerintem ez nem kor kérdése. lehet vki fiatalon is megtalálja az igazit, vki meg 40 évesen is csak megy egyiktől a másikhoz. Csak ritkább.

Szóval, 16 voltam mikor összejöttünk, ő 20, és majdnem 20 mikor összeházasodtunk, ennek már 4 éve :)

és még nem váltunk el, nincs is gyerekünk.

2011. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
mármint én 20 mikor összeházasodtunk. Azért írtam a gyereket, mert sokan mondták biztos terhes vagyok azért van esküvő, hát még nem szültem meg :)
2011. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Azt elfelejtettem írni, hogy a barátomnak is én vagyok az első barátnője.

Első: Hát igen, régen így volt, hogy nagyon hamar mentek férjhez. A mai világban már inkább 30 körül van a házasság ideje, de szerintem ez túl későn van. Addigra én már főállású férjezett anyuka szeretnék lenni. :)

2011. júl. 31. 21:04
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Én 16 évesen ismertem meg az első barátom. Most, 21 évesen mentem hozzá. Én is első voltam számára. :)
2011. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Annyira nem volt ez régen. Anya 44, apa 46 éves,én 22 múltam :)

Szerintem is későn van manapság az esküvő is, gyerek is. Nagyon jó érzés, hogy anya is és apa is fiatal még. Nagymamám is 43 éves volt,amikor megszülettem és 3 dédszülőmet is ismertem, az egyik a mai napig is él.

2011. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltam 50 éves és anno 17 és fél évesen az első fiúmhoz mentem hozzá. 19 évesen született első gyermekem. Minden tökéletesen rendben volt, de sajnos 29 éves voltam amikor meghalt a férjem (32 évesen). A nagylányom is az első fiújához ment hozzá és azóta is nagyon boldogok. Én újra férjhez mentem, jelenleg boldog anyuka és nagymama vagyok, azt hiszem mindig jól választottam. Meggyőződésem, hogy elsőre is meg lehet találni az életre szóló boldogságot. És hogyan folytatódik csakis rajtatok múlik. Szeretet,megértés,türelem.... Természetesen kettőn múlik a dolog. Legyetek nagyon boldogok!
2011. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Szia! Én 19 éves voltam, a párom 28. 9 év a korkülömbség köztünk és mégis a 7. évet tapossuk együtt. Ma már én 26, a férjem 35 éves és igen a férjem már egy éve. Nem bánom hogy nem volt több barátom. El se tudom képzelni az életemet mással és ezzel ő is igy van. A babát pedig most tervezzük, pontosabban rajta vagyunk az ügyön. Az ösztöneidre hallgass mindig ne másra!!!Ne enged hogy egy kivülálló okoskodjon bele a kapcsolatodba. Sok sikert
2011. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Leginkább az 50 éves hölgy válaszához, de amúgy is. Annyira szép az, amikor valakik fiatalon összejönnek és maradnak is. Nekem is olyan furcsa az, amikor 30-40 évesen is még keresik az igazit, szakítanak, válnak egyik kapcsolatból a másikba. Pont ezért is szorult össze a szívem ahogy a kérdést olvastam. Ugyanis nálunk is ez lett volna. Nekem volt néhány női kapcsolatom, de együtt nem laktam még nővel. 26 voltam, amikor a 17,5 éves lánnyal összejöttem. Neki én voltam az első és egészen mostanáig (13 éven át) úgy volt, hogy együtt öregszünk meg mindketten egymáséi vagyunk és kész. 11 éve együtt is élünk. Aztán most ingott meg benne (csak őbenne, bennem nem) az egész együttmaradás vagy nem maradás.
2011. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!