Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok bunkó,...

Most tényleg én vagyok bunkó, vagy csak le akar járatni a párom előtt?

Figyelt kérdés

Van a páromnak egy gyerekkori haverja. Már nem nagyon tartják a kapcsolatot, ritkán beszélnek telefonon és találkoznak. Ez nem mindig volt így, én is jól ismerem.

Én ezt az embert ki nem állhatom, sőt utálom, szerintem ő is engem.


Történt pár hete, hogy vasárnap ülnénk le ebédelni és betoppan. Mondtam neki, hogy jöjjön vissza fél óra múlva. Jó, ok. Szerencsére nem jött.

Néhány napja itt volt, páromat kereste, de nem volt itthon, néhány házzal arrébb a haverjának segített. Mondtam neki, hogy hol van. Azt mondta, hogy akkor odamegy. Nekem teljesen kiment a fejemből, hogy itt volt. Erre tegnap hív a párom, hogy nem mondtam, hogy itt volt. És hogy ez a köcsög azt mondta neki, hogy én mekkora egy bunkó vagyok, még 1 kávéval sem kínáltam meg... Meg, hogy amikor itt volt vasárnap, mi az, hogy én elküldtem és nem tettem neki egy terítéket???!!! (Mert szerinte ez nem történt volna meg, ha párom szülei élnek) Hát any*dért...

Régebben elég sok konfliktusom volt vele, mert megmondtam a véleményem. Pl. párom munkanélküli volt, elment vele tetőt csinálni 2 nap. 20e forintot ígért, akkor 8ezret fizetett ki. Hangsúlyozom munkanélküli! (én akkor főiskolás, havi 30 e árvaellátással + kb hétvégente 8-10 ezret kaptam 2 munkahelyen). 1 év után rákérdeztem, hogy mi van azzal a pénzzel. Erre ő azt mondta, hogy nekem ehhez semmi közöm, az az ő és a párom dolga. Erre nagyon kiakadtam, mivel h együtt élünk, 1 kasszán vagyunk, hogyne lenne közöm hozzá???!!!

Belekötött abba, hogy én miért járok főiskolára, semmire nem megyek majd vele.. Meg is említettem neki, hogy emlékszik-e erre, amikor előléptettek, és kb a 2-3-szorosát keresem mint ő.


Mire jó ez neki, hogy a páromnak szid? Mit akar elérni vele? Azt hiszi, hogy ezekkel az akcióival szakít velem a párom? Nagyon nem értem...


2011. szept. 20. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, uszítja a párodat ellened. Te ne menj bele a játékba, azaz ne szidd a párod előtt, ha szóba jön mellőzd máskülönben előbb utóbb eléri amit akar.
2011. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vasárnap dél körül nem illik senkihez hívatlanul odaállítani. Többnyire csak ilyenkor ül a család közösen az asztalhoz, nem illik zavarni. Fura alak. Ha nem tartjátok a kapcsolatot és te nem is vagy vele jóban, akkor nem értetődik magától, hogy ő is kapjon terítéket.

2. esetnél meg nem értem mi baja volt, ő mondta, hogy megy a párod után. Keverni akar ez az ürge.

2011. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy nem túl közeli barát beállít váratlanul, hívatlanul, bejelentés nélkül, vasárnap ebédkor és reklamál a hátad mögött, hogy nem kapott enni?

Most kérdés, hogy ki a bunkó?

2011. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is felvetettem páromnak, hogy szét akar szakítani minket, de azt mondta szerinte nem.

Páromat ismerve nem is szakítana az a gyökér miatt.

2011. szept. 20. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő téged akar ,ezért úszítja ellened a párodat.
2011. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap délben hívatlanul beállítani valahová az egyik legnagyobb parasztság amit el tudok képzelni.
2011. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!