Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kamasz lányod eléd állna...

Ha a kamasz lányod eléd állna azzal, hogy nem akar úszni menni az iskolával tesiórán, milyen okot fogadnál el?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűbb, ha leírod, hogy milyen okok, és körülmények állnak fent nálatok, mert elég relatív, hogy random a semmiből, körülmények leírása nélkül milyen ok elfogadható.
2011. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok anya de elég nehéz mint tudjuk egy kamasz lánynak. Pl szőrtelenítés, mellméret, nem tökéletes alak, fürdőruha csúszkál-mászkál, menses...
2011. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Hogyhogy milyen okot? Egy kamasz már tudja, hogy neki mi a jó, és mi nem. Simán meghallgatnám az ő szemszögéből a dolgot, és kész.
2011. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is útálok úszni, felnőtt fejjel, biztos nagyon szégyelli magát mások előtt. Ne erőszakold rá.
2011. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Vannak olyan iskolák, ahol a tesiórák közt a heti egy úszás kötelező. Ha ez olyan, akkor nem olyan egyszerű kivitelezni, hogy "jó, akkor ne járjon"..Nem tudom, de szerintem ilyenre gondolt a Kérdező, különben nem hinném, hogy probléma tárgya lenne, hogy mi az az ok..
2011. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
A baj az hogy az iskola erőszakolja a sportot.Én is utálom a strandot,mert bele brunyálnak meg hasonló.
2011. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem bármilyen okot elfogadnék. Persze próbálnám bíztatni, de tudom, h nekem is milyen rossz volt akkoriban, így megérteném, h nem szeretne menni. Ha pedig lehetőség van rá, akkor segíteném, h áthidalja a problémát. Kár, h nekem anyukám nem segített, pedig nagyon imádom a vizet :(
2011. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Semmilyet, én lökném a vízbe. Most komolyan, millió oka lehet rá. Nem elégedett a testével, víziszonya van, nem tud úszni stb.
2011. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Gerincferdülésem van, anya ezért erőltetné az úszást. Szereti eltúlozni a dolgokat, kábé úgy állítja be, mintha nyomorék lennék és az úszás az egyetlen dolog, ami használhat. Pedig már majdnem egy éve gyógytornázom, néhány hónapja az ortopédus is megmondta, hogy sokat javultam.

De persze anyát ez nem érdekli, aztán ki van akadva, amikor utólag kiderül, hogy nem úsztam...

Én pedig nagyon nem akarok a kábé 20 kamasz srác elé állni egy szál bikiniben egyrészt azért, mert hallom, hogy milyen dolgokról beszélgetnek és nem akarok téma lenni. Meg a pattanásos bőröm se szívesen mutogatnám smink nélkül, úszósapkában, mert van egy elég alacsony értelmi szintű lány az osztályban (én se vagyok zseni, az tény, de amit ez a lány művel szinte ijesztő), aki nem akarom, hogy kiszúrjon magának.

2011. szept. 20. 21:11
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván először is meghallgatnám, hogy mi az ok, amiért nem akar menni és ezután döntenék.

Nekem is volt sok kis hülyeségem, sőt még most is akad egy-kettő (sok), amiért nem mennék (a "nem tudok úszni és nem is akarok megtanulni, mert félek a víztől"-ön kívül) el, de ez az egész attól is függ, hogy milyen rendszerességgel van a tesiórás úszás..

17/L

2011. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!