Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kamasz lányod eléd állna...

Ha a kamasz lányod eléd állna azzal, hogy nem akar úszni menni az iskolával tesiórán, milyen okot fogadnál el?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 20:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, nálatok hogy van, de általában csak orvosi igazolást fogadnak el. Szóval ha a szülő ír papírt az nem ír semmit, az orvosnak kell, hogy pl. nem úszhatsz mert klórallergiád van. De ha amúgy nem vagy felmentve tesiből a gerinced miatt, akkor kötelező úszni járnod.

Egyébként tudsz úszni? Mert tényleg nagyon jót tesz a gerincferdülésnek meg még ezerféle betegségnek, szóval szerintem mindenkinek meg kéne tanulnia úszni, vagy legalább megpróbálni. Az iskolában pedig adódik egy jó alkalom.

Őszintén szólva, ezt az indokot én nem fogadnám el, igenis ki kell tudni állnod a többiek elé smink nélkül, ha zavar a bikini, vegyél egyrészest, meg amúgy is, nyugi, valószínűleg a vízben fogtok úszni egész idő alatt, és nem nagyon látjátok majd egymást. Szóval én azt mondanám, menj el legalább egyszer, aztán ha tényleg nagyon rossz, akkor kitalálunk valamit. De azt csak úgy egyszerűen nem lehet megcsinálni, hogy nekem nincs kedvem úszni menni, és akkor hiányzom a tanóráról. Természetesen, ha komoly indokod van rá, az más.

2011. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Megsúgom a legjobb érvet az úszás mellett: Csodálatosan rendben tartja az alakod, mert minden izmodat átmozgatja. Nagyon szép, és formás leszel tőle, szóval megéri.
2011. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
58%

Csodálatos az úszás csak valaki utálja.

Én is inkább futni szeretek és én se jártam úszásra suliba.Idő se volt hajat szárítani és arra az 1 órára átöltözni meg vissza,belemászni abba a hideg vízbe kínzás.TELJESEN megértem a lányod.

Küldd el futni.

2011. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!