Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember lesz az olyanokbó...

Milyen ember lesz az olyanokból akik a számítógép előtt nőnek fel?

Figyelt kérdés
Tehát jóformán csak a számítógép előtt él! Nincsenek barátai, nem jár emberekkel szórakozni, nem csajozik/pasizik..stb
2011. szept. 20. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. En is sokat gepezek. De nem erzem magam kockanak sem lelki szegenynek. Ma mar a munkamhoz nagy mertekben kell. Sokat kutatok a neten, infot gyujtok, hireket olvasok, befektetest nezek es meg egyebek. Ugyanakkor van ferjem es van mar gyerkocom is. Ne izgulj nem veszem el egyiktol sem az idot, sokszor ejjel netezek mikro mindenki alszik, ugyanis nekem keves az alvasigenyem...
2011. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

ismerek egy srácot, a gép az élete

a suliban mindig megbukott

és hajlamos a drogos társaságba hajlani, pedig ő nem az

a srác ha beszél, csak hülyeségeket mond(nem viccet értek ezalatt, hanem ami butaság), ami idegesítő.

szerintem egy munkanélküli tróger lesz belőle.

2012. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gép előtt nőttem fel, köszönöm szépen jól vagyok. Ugyan nincs ezer ismerősöm, de vannak igaz barátaim, orvosnak tanulok, és több éve párkapcsolatban is élek. Egyszerűen csak nem vagyok átlagos fiatal felnőtt, aki leissza magát minden hétvégén. A megfelelő programmal viszont kirobbantható vagyok a gép elől (pl. kirándulás).

20/L

2012. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A külvilág egy undorító hely kimész az utcára azt lekéselnek a cigányok én sem kérek ebből köszi. Régen eljártam bulizni csajozni, de annak sincs több értelme mint otthon kockulni a gép előtt, szóval bármilyen ember lehet belőle.
2018. okt. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!