Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszàj ennyire bà...

Muszàj ennyire bànkódnom utàna?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy vannak pihentagyù emberek és imàdnak csak ùgy kötekedni. Néha nem hallgatok el, hanem egy kicsit visszamondom a magamét, de komoly arcot vàgok hozzà, belül viszont nem gondolom egyàltalàn komolyan.

Utàna megbànom és napokig azon jàr az eszem, hogy most megsértettem, vagy minek szóltam egyàltalàn vissza. Ha nem szólok vissza az a bajom, ha visszaszólok a beszólóknak,akkor meg megbànom?

Van aki igy ostorozza magàt? Vagy csak én vagyok ilyen gyenge?


2011. szept. 20. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2011. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gyenge vagy hanem idióta. :)
2011. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a másik nem bánja, hogy bunkó veled, akkor nehogy már te meg ezen agyalj. Ő beszól, te visszaszólsz, ennyi. Tegyél rá magasról.
2011. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Légy kemény, nyugodtan szólj be, mert különben azt hiszik, mindent megtehetnek veled. Nyugodtan meg is sértődhetnek, valójában nekik kéne szégyellni magukat, ha már ők kötekedtek veled.
2011. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatàst nagyon jól esik.
2011. szept. 20. 23:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szinte sosem szólok vissza senkinek. Még gimiben mindenki a kedves kis aranyos lánynak ismert aki senkit nem bánt,nem szól vissza stb. És egyik nap kicsit ideges lettem és visszaszóltam. Hát óriási kerek szemekkel bámult rám mindenki:D Amúgy azóta sem sokat változtam,de mostmár azért jobban megvédem magam és annyira nem érdekel,hogy megbántottam e az illetőt.
2011. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell megbánni soha semmit, amit nem lehet visszacsinálni az maradjon úgy, arra azonban vigyázz, hogy a jogos önvédelem határát ne lépd túl, tehát fölöslegesen ne sérts meg senkit." Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten"- normális emberi reakció.
2011. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg kell,hogy nyugtassalak, én is ilyen vagyok.Hiába beszólnak nekem, én vissza szólok, de utána azon agyalok,hogy most vajon mit gondolhat.
2011. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talàn azért vagyunk ilyenek, mert még van lelkiismeretünk,nagyon nehéz nekem is igy gondolkodnom.
2011. szept. 21. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!