Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az, ha egy hàzass&a...

Baj az, ha egy hàzassàgban szeretetre vàgyom?

Figyelt kérdés

Szàmomra a sex és a szeretet nem szerepel egy lapon.Nagyon vàgyok arra, hogy legalàbb mindennap egyszer àtöleljük egymàst, és valóban érezni azt, hogy összetartozunk. Nem szóban, hogy igen nagyon szeretlek, viszont tettekben meg nem érzem.Még akkor is ha vannak problémàk az életben, hiszen a szeretet,amely erõt ad nap mint nap a nehézségek leküzdésére.

Vagy talàn csak én vagyok ennyire szeretethiànyos, lehet hiszen szeretet nélkül nõttem fel.


2011. szept. 23. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet és ennek kimutatása tettekkel a legfontosabb. A szex ezután jön.
2011. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Épp ez a lényeg! Oké, mindenkinek más az igénye, vannak kevésbé bújósak, de napi 1 ölelés, puszi simogatás teljesen oké....

(Én pl esténként keresztbe fekszem, fejem a férjem hasán, nézzük a tv-t, ő meg simogatja közben a fejem vagy a hátam, és így alszom el...)

2011. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-ik hozzàszólónak, ez az làtod, a pàroddal érzed, hogy testileg is összetartoztok. De ha én igy maradnék vele,akkor mindig mondja,jaj elzsibbadt a karom, meg ha àtölelem, akkor visszaölel, de nem érzem az az igazi energiàt,amely azt sugallja,hogy igy jól érzi magàt. Naponta elmondja, hogy szeret, dehàt én ezzel valahogyan nem vagyok elégedett.Lehet ennyire üressé vàlni a nehézségek leküzdése miatt, dehàt én is élem jobban a nehézségeket, és nekem a szeretet az adja az erõt.
2011. szept. 23. 12:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem baj hogy arra vágysz...inkább az a baj hogy ilyen kérdést kell fel tenne!:(

Mond el a párodnak hogy szeretnéd ha esténként össze bújnátok mert neked erre szükséged van és neked ez sokat jelent!Én férfi vagyok igaz de nem tudom elképzelni hogy a páromat egy nap 1-szer legalább ne öleljem át..


30/F

2011. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Baj-e?A világ legtermészetesebb dolgának kellene,hogy legyen!Nekünk 2 gyerekünk van(19 éves,és 3 éves),de a férjem a mai napig úgy indul reggel-én még alszom,de legalább is bóbiskolok-és úgy érkezik délután,hogy egy nagy szájra puszit ad.És bizony mi meg is szoktuk ölelgetni a másikat(csak úgy,nem szexuális,hanem "jajdejóhogyvagyszeretlek" jelleggel).
2011. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fontos a szeretet, én is így vagyok ezzel, kell,hogy legalább 1x megöleljük egymást, tettekben is érezzem,hogy fontosak vagyunk egymásnak.
2011. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:persze a szex is működik,éppen a 3. babán dolgozunk...
2011. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én igazából azt érzem a férjemmel kapcsolatban, hogy ő egy nagyon mély érzésű ember, és nagyon sokszor, ha nem is ölel át viharos szenvedéllyel vagy csókolgat, mint a Casablancában pl.; de meglátja, ha segítenie kell valamit, nekem nem ciki megkérni, hogy a nagy hasam miatt segítsen körmöt vágni a lábamon (8. hónapban vagyok) , vagy mossa meg a hátamat pl. , mert megteszi. Szóval a tettekben bizonyít. Tudod, vannak a filmek/képzelet, meg van a valóság. Akkor inkább ez, minthogy rózsaszirmokat szórjon elém....
2011. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Menthetetlenül szentimentális vagy:)

Persze lehet, hogy anyukád nem babusgatott eleget kisgyerekként, de akkor is ideje lenne már felnőni.

Nekem tuti az agyamra mennél...


38/F

2011. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a napi egy ölelés nagyon kevés lenne. Alap, hogy reggel összebújuk, este összebújunk, akkor is, ha nincs szex. Mikor hazaér a később jövő, öleléssel és csókkal köszönünk, ha leülünk tv-zni, összebújva nézzük, ezen felül ha épp elmegyünk egymás mellett (pl. én főzök, ő meg arra jár, vagy dolgozik, és én megyek a szobába), akkor is megöleljük egymást. Nem kerül semmibe.

Ezen kívül azt gondolom, hogy a szex is nagyon ide tartozik, de nyilván nem mindegy, milyen szex. Azzal is ki lehet fejezni azt a fajta összetartozást, amit a kérdező mond. Előjáték alatt mindenképpen, de pl. ha lassan csináljátok missz. pózban, akkor is. Én nem állítanák fel rangsort, mi fontosabb, a szeretet, az ölelés vagy a szex.


Ráadásul sok embernek az a problémája, hogy érzi ugyan, hogy a párja szereti, a tetteiből, meg a mozdulataiból, de úgy szeretné hallani is, és soha nem mondja.

Szerintem meg kell találni az egyensúlyt, amiben mindenki megkapja, amire vágyik.

2011. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!