Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A férjem elment...

Mit tegyek? A férjem elment egy prostituàltal

Figyelt kérdés

2.5 éve vagyunk együtt,épp elkezdtük a gyerek projektet,véletlenül talàltam egy emailt amiben lebeszélte egy "hölgyel" mikor,hol és mennyibe kerül a dolog...szeretem a férjemet és nagyon jo a szexuàlis életünk soha semmire nem mondtam neki nemet..miért tesz ilyet egy férfi?? Nem szoltam neki még,hogy tudok erröl..

tanàcstalan vagyok


36/ N


2011. szept. 30. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
33%

vele kéne megbeszélni, nem itt tanácsolat kérni. A te férjed a ti életetek, miért itt várod el, hogy egy idegen mondja meg hogy mit csinálj.

Tudod én azt tanácsolom, hogy csinálj egy piskótát

2011. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
78%
Pedig szólj neki! Millió oka lehet a dolognak, beszéljétek meg.
2011. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem ugyanígy bukott le.

Mi a megoldás?

Az orra alá dörgölöd hogy elolvastad a leveleit, és mit találtál benne, ezért most szépen összepakolsz, lelépsz, ő meg mostantól annyit k.rvázik amennyit akar.

2011. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
92%

Kedves első válaszoló! Nem az volt a kérdés, hogy hány évesen kéne szülni! Hogy mit tegyen hogy ez történt?!

Kedves kérdező! El kéne vele beszélgetned, mégis hogy gondolta így a jövőtöket? Érdemes -e ilyen embernek gyermeket szülni, neked meg időt pazarolni rá. lehet, hogy jobban járnál ha egy megbízhatóbb apát keresnél születendő gyermekednek!

2011. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
10%
Menjetek együtt. Mit ad neki amúgy egy prosti, amit te nem?
2011. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmi megbeszélnivaló...

Tudod mit? Menj el a helyre, ahova megbeszélték a találkát kicsikét korábban és szépen várd meg a drágalátos férjed. Kérdezd meg, mit csinál itt... Aztán add be a válópert.

2011. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 Dottorre ***** válasza:
62%

OFF

A legelső válaszoló IQszintjét tökéletesen tükrözi a válasza.

ON

A kérdésre: Sajnálom, de úgy látszik mégsem adsz meg neki mindent az ágyban, amit szeretne. Vagy fél elmondani, mert cikinek tartja, vagy esélytelennek, vagy pedig valamit nem adsz meg neki, amit mindenképp kérne. Az ember nem megy el prostihoz csak úgy, mert épp nincs más dolga, ha otthon is megkap mindent. Talán valami extrém vágya van, amit nem tudnál kielégíteni? Sok extrém vágyú pasi megy prostihoz. Ha nem szeretne, akkor szeretőt tartana, nem prostihoz menne, ebben férfiként biztos vagyok. Itt csak az ágyban lehet valami gond köztetek, ha ezt választotta. Ülj le, és beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy láttad a levelet, és nem érted, hogy mivel tud ő többet nyújtani neki, mint te. Szedd ki belőle, hogy mire van szüksége, amit úgy gondol, hogy tőled nem tud megkapni, de ne lepődj meg, hogy olyan választ fogsz kapni, amitől nagyon könnyen lehet, hogy meg fogsz botránkozni... ha erre felkészültél, akkor mindenképp beszéljetek!

2011. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
100%

első körben javaslom, hogy dobd ki a pi.csába

második körben meg irány a bőr- és nemibeteg gondozó, ott teszteltesd le magad minden létező dologra (pláne, ha közben még teherbe is estél)

2011. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
97%

Es leirta h pontosan mi is kerul anyiba. Hat talan menj el a talalkahelyre es amikor kilyon kerdezd meg milyen volt. es h megerte-e h tonkretegye a bizalmadat, szerelmedet erte. Most meg sokkol a dolog es amit leirtam tuldramatizaltnak es gyerekesnek tunhet, de kesobb amikor elojon a keseruseg az ember sokszor gondol ra bar jol beolvastam volna. es jobb kiadni a csalodottsagot(fel is pofozhatod) mint magadban tartani es talan mega kovetkezo kapcsolatba is atvinni.

A tanacsom: mindenkeppen hagyd el.

2011. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
94%

"A kérdésre: Sajnálom, de úgy látszik mégsem adsz meg neki mindent az ágyban, amit szeretne. "


Tehát akkor az a megoldás, hogy félremegy???

Egy kapcsolat kompromisszumokról és lemondásokról is szól, ha erre valaki nem képes, nem kell házasságot kötni.

Ha szeretne valamit ami hiányzik neki, miért nem mondja el a feleségének? Ha pedig olyat szeretne, amit a feleség nem, le kell nyelni a békát,(vagy olyan kapcsolatot keresni, ahol megkapja.

2011. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!