Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örültök a hozzátok közel álló...

Örültök a hozzátok közel álló örömének, ha látjátok, hogy ez azt jelenti, hogy mostantól háttérbe vagytok szorítva és egy ideig nem számíthattok a másikra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy önzőn hangzik, de nekem most nagy szükségem lenne egy emberre, eddig mindig egymásra támaszkodhattuk, ha valami baj volt. Most pedig azt érzem, hogy már nem támaszkodhatok rá, mert neki lett egy kapcsolata. tudom, hogy az elején természetes ez a dolog, hogy egymás nyakán lógnak, de mikor arról van szó, hogy miattam lesz valami és arra is jön a párja, akkor én tényleg csak gyertyatartó leszek. Tehát annak biztos tudatában, hogy egy időre biztosan elveszted azt az embert, akire szükséged lenne, tudsz tejes szívvel örülni neki? Külön lehet értékelni az ő örömét és a te veszteséged?
2011. szept. 21. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ilyenkor kell kinyitni a szádat és elmondani hogy hogy érzed. biztos megérti és próbál jobban odafigyelni erre.
2011. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pasit te is és találkozzatok négyesben!
2011. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Ja és hogy a kérdésre válaszoljak, igen, én örülök, mindenkinek kell egy társ, nem akarok senki nyakán lógni.
2011. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
AZ a baj, hogy elmondtam és annyi jött le neki, hogy nem örülök az örömének. Annak örülök, hogy neki jobb, de annak nem, hogy ez egyet jelent azzal, hogy elszivárog. De mint mondtam, neki a nagy boldogságban nem tűnik fel, hogy tényleg nem foglalkozik velem.
2011. szept. 21. 10:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán neked sem ártana egy kapcsolat.Nem szép tőled,hogy irigyeled a boldogságukat.Keress egy társat,akivel boldog tudsz lenni.
2011. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azzal egyet értek, hogy kéne egy társ, de nem azzal van bajom, hogy boldogok. Legyenek boldogok, legyenek együtt, csak ne szorítson ki. Szóval ne az legyen, akkor akkor vagyok jó, amikor nincs senki, de ha van akkor már nem férek bele az életébe.
2011. szept. 21. 10:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes felfogásod van, kérdező.
2011. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kérlek mondd el, hogy mi ebben a gyerekes, mert nem értem. Nem azt akarom, hogy ne legyen boldog, nem az akarom, hogy szakítsanak, csak azt maradhassak az életében.
2011. szept. 21. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs gyerekes felfogása, egyáltalán nincs. Minden más kérdésnél közmegyegyezéssel állítja a válaszadók többsége, hogy a barátság örök, de a szerelem..., nemdebár? Ez ilyenkor miért kivétel?


Nekem is van párom, és tiszteletben tartom, ha a párom barátjának szüksége van rá, akkor nekem nem kell minden esetben ott lennem, és fordítva. Én tisztelem a párom barátait, akik gyakorlatilag ovis kora óta vele vannak, míg én másfél éve.


Komolyan ez lenne a gyerekes felfogás? Hogy egy igaz barát csak akkor kell, mikor nincs valami pasi, aki ki tudja meddig lesz velem, ha szakítunk, akkor meg előveszem a szekrényből a régi barátokat?

2011. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek a kérdezővel...Sajnos ez egy örök-dilemma. Én már számtalanszor mentem úgymond "gyertyatartónak", és borzasztó érzés volt.Főleg,hogy nekem sokáig nem volt komoly kapcsolatom,csak rövid pár hetes-hónapos kapcsolataim,míg mások már együttéltek a párjaikkal.

Aztán nekem is lett kapcsolatom,én nem hívtam másokat gyertyatartónak,mindig úgy intéztem a közös találkozókat,hogy azért többen legyünk,minimum 5-en,6-an.De ez sem megoldható mindig!


Ha te már mondtad neki, hogy ez rosszul esik neked, és ő azt vette le belőle, hogy irigy vagy a kapcsolatára,akkor hagyd szerintem. Egy ideig hanyagold a társaságát,hátha leesik neki a tantusz és keresni fog!

2011. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!