Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szamithattok a...

Mennyire szamithattok a legjobb baratotokra?

Figyelt kérdés
Mit tenne meg ertetek, mit adna fel ertetek ? ... stb
2011. márc. 25. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Hááát...én már sajnos nem számíthatok rá. :( Tegnap vesztünk össze,nem tetszett neki hogy mással is vagyok,nem csak vele. Békülni nem akar,mert nagyon büszke...És még meg akart engem veretni. xD

16L

2011. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én teljes mértékben... és ez kölcsönös.
2011. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármiben, bármikor. Kölcsönösen..
2011. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Barmikor szamithatok ra es fenyevente veszekszunk, akkor is kb 5 percig tart. Hihetetlenul egy hullamhosszon vagyunk, nagyon szeretem es elkepzelni nem tudom, hogy ne o legyen a legjobb baratnom.

19/ Lanyok

2011. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem a legjobb barátnőmről, hogy bármit megtenne értem. Hogy bármikor számíthatok rá. Kiskorunk óta vagyunk barátok. De január óta nem beszéltem vele, mert féltékeny a páromra. Haragszik rám, hogy nem járok el vele bulizni, hogy kevesebb időt töltök vele. Én ettől függetlenül bármit megtennék érte, és most, hogy nem beszélünk olyan mintha egy végtagom hiányozna. Más barátom nincs, a többiek csak haverok.
2011. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Én már semennyire,mert a psija miatt le sem s.r. De ugy néz ki nem is volt igazán a barátnőm.
2011. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén: nem tudom. Mármint testvérként szeretjük egymást szóval nagy bajban tuti ott lenne meg minden, de ő olyan típusú hogy azért nézi a kényelmet is tehát ha nem nagy a baj, csak szerintem, azaz inkább csak jól kibeszélném magam, vagy ilyesmi, és azért lenne szükség, akkor ha nekik épp bevásárolni van kedvük párjával akkor tuti nem találkoznánk. Magyarán elég öregesen, kényelemesen élnek és azt nemigazán adnák fel azért mert nekem valami nyűgöm van. :) De attól még szeretem, ilyennek fogadtam el.
2011. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Bármikor bármiben! Ha az éjszaka közepén hívnám fel, hogy gáz van, akkor is rohanna segíteni! És én is ugyanígy tennék, ha ő hívna!
2011. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
a legjobb barátod az életét is feláldozná érted
2011. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs barátom, engem mindenki utál :(
2011. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!