Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csámcsog/szürcsöl-e valaki a...

Csámcsog/szürcsöl-e valaki a családodból?

Figyelt kérdés
Elsősorban szülőkre gondolok (tehát az első családra). Főleg idősödő korosztályban.
2011. szept. 21. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja. Vasárnapi ebédnél a levest mindannyian szürcsöljük. :D
2011. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. Anyukám 43 éves és nem bír hang nélkül enni. Csámcsog, szürcsöl, tele szájjal beszél és hiába szólok rá h hagyja abba, nem érdekli :S Tudja, hogy mennyire undorodok ettől, ha valakinek tele van a szája és úgy beszél h közben elváltozik a hangja és látom az összeaszott nyálas kaját a szájában....
2011. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én családom nem, édesanyám el is ültetné az asztaltól a csámcsogót :D

viszont anyósomék iszonyatos disznó módjára képesek enni, nekem az étvágyam is elmegy tőle....dehát rájuk nem szólhatok, úgyhogy hallgatok nagyokat :D

2011. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Párom sokszor nyitott szájjal rágja a falatot evés közben. Ha mások is látják, rá szoktam finoman szólni. :)
2011. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jaj, igen, nagyszülők. Borzasztó undorítóan esznek. Ott a sok finom étel, amit anyu főz - mmm - és akkor alig ehetek pár falatot, mert elmegy az étvágyam .Szürcsölnek, csámcsognak, cuppognak, belepiszkálnak a kanalukkal a levesestálba, visszatesznek dolgokat, amik nem kellenek. Otthon ezt megtehetik, na de vendégségben, kapjanak már a fejükhöz. Wáááááá... fúj!
2011. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Anyós jelöltem és az élettársa csámcsog, cuppog és még beszél is közben. Mindig megvárom, amíg befejezik az evést és csak azután megyek én is enni.
2011. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Édesapám, de még milyen undorítóan! Ez egyébként nála azért alakult ki -állítólag-, mert a katonaidő alatt gyorsan kellett enniük -aki lassú, az nem kap ételt alapon- ezért ő ahogy tud, olyan gyorsan eszik, szürcsölve, csámcsogva.

Az én fejlesztésem erre a befordított fül, tehát amennyire csak lehet, nem figyelek rá..bár igaz, hogy 2-4 havonta látogatok haza, abban a pár napban sokkal jobban elviselem, mint annak előtte.

2011. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát, egyik nagynéném irtó hangosan szokta szürcsölni vendégségben is a levest.A vicces az benne, hogy ő egy kalapos "úrinő",aki előszeretettel oktat ki másokat az illemszabályokról.
2011. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem éppen a csámcsogás témakörébe tartozik, de eszembe jutott. Mo.-on voltunk, szüleimnél ebédeltünk,közben kellemesen társalogtunk, nevetgéltünk, majd beesett édesanyám egyik rokona / nem akarom megnevezni semmilyen formában sem/ az új élettársával. Első pillantásra sem tűnt szimpatikusnak, de gondoltam, ne ítéljünk rögtön.

Nos ez az úriember evés közben - nem tudom kíméletesebben írni- a fülét piszkálta , majd annak tartalmát a szájába vette és jóízűen elfogyasztotta. Először azt hittem nem jól látok,de hamar rádöbbentem, ez az, aminek látszik.

Szóval azt hiszem, ezerszer inkább csámcsogjon/szürcsöljön vki. :) Attól legalább nem kapok hányingert...

2011. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én csámcsogok, de mivel egyedül szoktam enni, nemigen problémázok rajta. Sok fogam hiányzik, ezért is csámcsogok. evés közben még olvasni is szoktam, tehát nem szemrevaló, ahogy eszem.
2011. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!