Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt veled olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veled olyan, hogy a családodból az anya vagy apa félre lépett, és felnőtt korodban te is házas pasival vagy nővel jöttél össze? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk egyszer megcsalta apu anyukámat..és akkor döbbent rá hogy mennyire fontos neki az egész családja..27 éve vannak együtt anyu else tudta volna képzelni hogy elváljanak..azóta boldogabbak mint valaha...most ennyivel tudtam szolgálni:D
2010. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:

anyám megcsalta apámat fiatalkori szerelmével.

én nem nös pasival jöttem össze. 9 honapig voltunk együtt, neki 5 éve volt barátnöje...

2010. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

egyszer anyukám félrelépett mikor jött le a lépcsőn és kibicsaklott a bokája, de ennek ellenére felnőtt koromra nem jöttem össze házas pasival vagy nővel.


20F

2010. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
38%

12:06

Ez nagyon nagy!!!

:'D

2010. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó előtti te hülye vagyXDD
2010. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat
2010. aug. 4. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Apukámnak volt anno szeretője....több mint 7-8éve...20évesen beleestem abba a hibába,hogy összejöttem 1 sráccal,aki frissen szakított a barátnőjével,belezúgtam nagyon...sajnos kiderült h újra összejött vele(és velem csalta meg:s )De nem tennék ilyet soha többet!
2010. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!