Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » éreztetek már így? Nem vagyok...

éreztetek már így? Nem vagyok normális? 13l

Figyelt kérdés

itthon a szüleim gyilkolják egymást,nővérem cseszeget,az iskolában a tanárok piti szarságokért osztogatnak nekem 1-est,pl tekából nem volt ott az 5.-ES(!!) füzetem ... pedig most vagyok 7.-es -.-

és ezért képes volt az a nyomorék tanár beírni nekem egy 1-est :@


de mindegy...


és a suliba csúfolnak,meg az osztálytársam is folyton rajtam lóg,mert azt hiszi ohgy milyen jó barátnők vagyunk meg minden ... de közbe eddig csak udvariasságból nem mondtam neki hogy kopjon már le


én egyedül akarok lenni,és egyedül szeretnék wc-re menni,egyedül szeretnék tanulni,egyedül szeretnék üldögélni és bambulni ki a fejemből,de ez úgy nem megy ha közbe valaki állandóan követ és olyan dolgokról beszél nekem amik nem is érdekelnek


most tuti fogtok egy csomóan írni hogy milyen egy egoista kis k.rva vagyok,meg örülhetnék hogy legalább barátkozik velem,de leszarom,nekem nem kellenek barátok,én csak egyedül akarok lenni,nyugalomban!...


és komolyan,nap végére már annyira le fárasztanak a tanárok is meg ez az osztálytársam meg minden,hogy amikor anyámék vagy tesóm kötekszik velem,legszivesebben odamennék és szétrugdosnám őket


vagy már az is jó lenne ha kimehetnék egy helyre ahol senki nem lát,senki nem hall,csak egyedül lennék és orditanék egy k.rva nagyot


már komolyan kikészülök


és már minden kis hülyeség miatt ölni tudnék ...


meg már a hajam is állandóan hullik :S


csak én vagyok ilyen vagy ez másokkal is előfordul?


2011. szept. 21. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkivel előfordul, el fog múlni.
2011. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
ez másokkal is elofordult,nyugi.pl már velem is.Lógj egyet a suliból,EGYEDUL.menj el valahova ahol egyedul lehetsz,lazithatsz,gondolkodhatsz,pihizhetsz,probalj meg kikapcsolodni.otthon ne veszekedj senkiel,szard le oket,meg fogjak unni a b@sztatást
2011. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

elfog múlni csajszi:)

14/L

2011. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát remélem :/
2011. szept. 21. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első, te normális vagy, 13 éves gyerek. Szerintem csak az otthoni dolgok terhelnek. Egyik délután csavarogj egyet, míg kitisztul a fejed.
2011. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, velem is szokott így lenni... Fősuli, munka, itthon engem is náha szívatnak... Munkán emberekkel dolgozom, némelyiket néha jól meg tudnám rugdosni amilyen köcsög... Szerintem csak telítődtél, hamarosan minden ok lesz, csak most betelt a pohár. Ilyenkor olyasmik is zavarni tudnak, amik egyébként nem tudnának kihozni a sodrodból. Van az úgy... Szóval normáslis vagy, ne aggódj :).Pl a futás jó hatással lehet rád, mert levezeti a feszültséget. Vagy próbálj meg rájönni neked ilyenkor mi segít levezetni a feszkót. Nekem a zenehallgatés is szokott segíteni, de legjobb a fizikai munka, mozgás ami jóóóól kiféraszt testileg, nem csak agyilag.

23/L

2011. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen... én is kivülállo voltam a suliban,volt olyan "bnöm" akit nem akartam megbántani de nem birtam öt, a szüleim ölték egymást,apám meg engem,mert 13 évesen kezdtem lázadni.

a hajhullás nem jo dolgo ez azt jelenti tul nagy a stressz benned.

mindneki itt nyugtat hogy el fog mulni. hát nem tudom. ha otthon sincs nyugalom ahogy nálam sem volt,kétlem.én 25 éves vagyok már,itthon lakok de most jutottam el odáig hogy nem vagyok stresszes. de én kineziologushoz(természetgyogyász,alternativ gyoygászat stb stb.) járok emiatt. szoval szakember segitsége kellett,mert nekem az emésztésemre ment rá a sok stressz.szoval vigyázz.lehet hogy mázlid lesz és kinövöd,elmulik,vagy találsz vmi levezetö dolgot de lehet hogy nem. nagyon kell vigyáznod.


a nemkivánatos személyekröl meg annyit hogy most idösebb fejjel már nagyjábol meg tudom mondania magamét. még ha kis idö el is kell hogy teljen. de te még sokáig együtt leszel ezzel a csajjal,nem tom hányadikos vagy,ha 8.os akkor az egy fokkal jobb,mert már csak egy év.de mond meg neki h kopjon le. ennyi. ha egyedül akarsz lenni akkor tedd meg magadért. csak te számitasz és az egészséged.max elküld a csába és akkor mi van? legalább megszabadulsz töle.egy tüskével kevesebb.:)

2011. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


úgyis van rajtam felesleg,szóval megyk futni


bár nem tudom,már régóta tervezem ezt de egyedül sose merek ki menni :S tudom,hülye vagyok,de ez van,önbizalom hiányos vagyok és már az utcára is félek egyedül kimenni,a legjobb barátnőm meg nem ér rá :/


meg nem is tud mert van valami szemölcs vagy mi a lábában és mostanába fogják neki kiszedni és ezután egy ideig nem nagyon járkálhat megfuthat majd :(


a csajról meg annyit hogy nem tudom,mert őt is csúfolják a suliban és nem akarok én is rátenni egy lapáttal mert most hogy azt hiszi,barátnők vagyunk,meg mivel velem van,mások is azt hiszik,hogy a barátnőm,ezért azóta nem nagyon merik őt se bántani meg így mintha ő is kicsit megnyílt volna így az egész osztály előtt o.O


szóval ezt nem tom :||

2011. szept. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!