Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez normális ti is ilyet...

Ez normális ti is ilyet éreztetek a ballagáskor?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az utolsó nap(ballagok) szinte ezt épp ésszel nem tudom felfogni. Annyira szerettem ebbe az osztályba járni. Szinte miden tanár utált minket annyi baromságot csináltunk együtt.Erdeibe majdnem hazaküldtek minket és még nagyon sok más(kimásztak az ablakon gyújtogattak). Habár mi 3 lányok és 15 fiú kicsit fiúsak voltunk de nagyon szerettek minket hallgattak ránk..Senki nem akar el menni.Szerintem még a ballagáson is nevetni fogunk és egy nagy öleléssel engedjük fel a lufinkat:D Valahogy úgy érzem hogy nem tudom őket otthagyni megőrülnék ha nem találkoznánk a nyáron..
2011. jún. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én rühelltem az osztályom, 1-2 embertől mégis szinte könnyes búcsút kellett vennem. Ez ilyen.
2011. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ezeknek az éveknek a valódi értékeit csak évek múlva látod majd. Addigra minden megszépül.
2011. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, én is vmi ilyesmit éreztem ált. iskolai ballagásnál. De én szeretem az új dolgokat, így vártam, h végre új embereket ismerhessek meg. Sőt én egyedül mentem csak abba a suliba tovább, így senkit sem ismertem, és ők sem engem, így úgymond tiszta lappal kezdhettem mindent.
2011. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól hogy még msá suliba mész hétvégente elmehettek bulizni sőt amikor van időtök találkozhattok is, nem kell így elfelejteni őket ez baromság. Tartsd velük a kapcsolatot.
2011. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én általános iskolából 14 évvel ezelőtt ballagtam el! Az igaz barátságok megmaradnak, hidd el! Többen azóta is tartjuk a kapcsolatot, jó barátok vagyunk. A legjobb barátnőm egy általános iskolai osztálytársam immár 22 éve! Fogtok még találkozni, most csak a sulinak lesz vége.

Egyébként jönnek majd új osztálytársak és új barátok is. Nekem szerencsém volt, az általános iskolai barátaimmal és a középiskolai osztálytársaimmal együtt jártunk bulizni. :)

2011. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!