Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után éreztétek,...

Mennyi idő után éreztétek, hogy a kapcsolatotokban elmúlt a szerelem? (hány év után) és mennyi a normális?

Figyelt kérdés
Hogy ment utána tovább a dolog? Megmondtátok a párotoknak, hogy elmúlt a szerelem? Ilyenkor ti is kicsit meginogatatok vagy tudtátok ez így van jól? Nehezen lettetek ezen túl? Mennyi idő telt el azóta?
2011. júl. 20. 12:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Én rendszerint 3 hónap után érzem :(
2011. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
10 hónapja vagyunk együtt és most van abban a stádiumban a kapcsolatunk,ahol meginogtunk úgy igazán.. itt nem a szerelem az,ami elmúlt,hanem a vágy,hogy rendbe hozzak mindent.
2011. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Változó, volt, hogy hónapok alatt, volt hogy fél év.


Most másfél éve ugyanabba vagyok szerelmes, és csak egyre erősebben...

2011. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Az első nagy szerelem nekem 3 év 3 hónap után ért véget. Igen furcsán. Olyan volt mintha egyik napról a másikra múlt volna el. Mái napig nem értem. Jó, előtte egy két héttel mentem nyaralni a sulival már a búcsúzkodásnál éreztem hogy valami nem stimmel, nem úgy viszonyulok hozzá. Aztán a nyaraláson összegabalyodtam egy pasival és mikor hazaértünk csak rá tudtam gondolni de én persze nem kellettem neki. Akkor már csókolózni sem tudtam a párommal, szexelni meg pláne nem. Hazaérkezésem után 2 nappal már szakítottam is vele. Féltem hogy megbánom, hogy ez csak egy hirtelen fellángolás hogy nem szertetem de nem így történt. Rá két hónapra összejöttem egy másik férfival akivel azóta 2 éve együtt vagyunk és jobban szeretem mint az előzőt.
2011. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Minden ok nélkül, még csak nem is más férfi miatt, de általában 3 hónap után szokott elmúlni. És fogalmam sincs miért. Egyszerűen csak egy nap arra ébredek, hogy másképp viszonyulok hozzá. A szeretetem iránta az meg van. De az más. Ilyenkor magamat okolom mindenért, sokszor úgy érzem nem nekem találták ki a szerelmet.
2011. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
2 év után. És szintén egyik napról a másikra. Ránéztem, és csak az kattogott a fejemben, hogy úrsiten, miért vagyok vele? És onnantól kezdve jöttek e féltékenységi rohamok az ő részéről, pedig okot nem adtam rá. Próbáltam rendbe tenni a dolgot, de nem ment, rá fél évre külön mentünk.
2011. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Én a 2. évben kezdtem azt érezni, hogy az őrült szenvedély kezd átalakulni valami másfajta, magasabbrendű érzésbe, amit úgy tudnék megfogalmazni, hogy az is szerelem, csak sokkal bölcsebb, emberibb. Akkor kezdtem érezni, hogy nemcsak a vak rajongásom tárgya a párom, hanem a legjobb barátom, a másik felem, a szó szoros értelmében vett partnerem minden téren. Ez természetes velejárója egy érett párkapcsolatnak és én egyáltalán nem éltem meg negatívumként, remek csapat vagyunk mi ketten. Ha az őrült vágy után sóvárog valaki a lecsengése után, akkor azt a kapcsolatot megette a fene.
2011. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
A szerelem úgy két év után csendesedett el, most a nagy szeretet van helyette. Harmónikus a kapcsolat, csak nem a lángolást érezzük, hanem az elcsendesedett szeretetet. Szerintem így nyugodtabb és tartósabb a kapcsolat.
2011. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Én a 6 évig tartó kapcsolatomban sosem éreztem, egyre szerelmesebb lettem, és végül mégis én szakítottam, ami miatt 3 évig gyászoltam utána. A másikban ami 2,5 évig tartott talán sosem voltam szerelmes. De a jelenlegibe ami lassan 2 éve tart töretlenül érzem, hogy szerelmes vagyok, és érzem, hogy ez már sosem fog elmúlni.
2011. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Sose voltam belé szerelmes, pont ezért tart már régóta a kapcsolatunk. Akibe én szerelmes vagyok, 1 hónap után megunom és lecserélem.
2011. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!