Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék ez ellen az érzés...

Mit tudnék ez ellen az érzés ellen tenni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta csak egyre szomorúbb és szomorúbb vagyok, nincsen senkim akinek akármilyen " nyűgöm" elmondhatnám és egyre sűrűbben bőgöm el magam, mikor nagyon jó kedvem lenne pár pillanat eszembe jut valami és egyből lezuhanok a mélybe:( nem jön össze semmi, még barátom sincs, talán ez a baj egyik okozója hogy rohadtul egyedül érzem magam ebben a világban..:( családban négyen négy felé vagyunk, sok barátom van de nagyon kevé az igaz,de ő meg nem tudja megérteni ezt.. mit tudnék csinálni ami elvonná a figyelmem? mert megőrjít ez az érzés:(:(
2011. szept. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudom, ez nem vígasz, de velem ugyanez a helyzet:/ Mondjuk, nálam gyász az oka a lehangoltságnak, de a lényeg, hogy tudom, milyen érzés, mikor lent van az ember a pincében és nem tudja senkinek elmondani:S


Sajnos nincs ötletem, hogy mit tudnál tenni, mert még én sem tudok magammal mit kezdeni, de ha gondolod, meghallgatlak. Ha segít legalább egy kicsit is, hogy valaki meghallgat.


Ne haragudj, hogy nem tudtam tanácsot adni, de ha szeretnéd, meghallgatlak privátban.


Üdv!

2011. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A belőled feltörő érzések ellen nem tudsz túl sokat tenni, ha te magad nem akarsz. Ha elnyomod őket, még jobban előtörnek belőled.

Gondolj arra, hogy ez az állapot mennyi nyomorúságot okoz neked, és hogy emiatt milyen sivárak a napjaid. Aztán lásd, hogy EMIATT vagy szomorú. Nincs ennek semmi külső oka, csak te magad tehetsz róla, hogy ilyen érzelmi állapotban vagy. Ha ezt látni fogod, és be is ismered magadnak, akkor örömmel fogod eldobni magadtól. :) És törekedsz arra, hogy minden reggel mosollyal az arcodon ébredj fel.


Tudom, egy picit így sok ez, és lehetetlennek is tűnik, de ha egyszer megtapasztalod (és kívánom, hogy tapasztald meg), akkor kereknek fogod látni a világot. :)

Sok sikert!

2011. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia:) nagyon kedves vagy:) nem nyaggatlak a marhaságaimmal inkább, főleg h most te is lennt vagy:( remélem nemsokára jobban leszel:):):-*
2011. szept. 21. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Köszi! :-) Tudod, én ilyen vagyok. Mármint, hogy szeretem felajánlani a segítségem.


Kedves vagy, de nem nyaggatnál egyáltalán, tényleg szívesen segítettem volna! Igaz, lent vagyok, igen, de éppen ezért ajánlottam fel, hogy meghallgatlak, mert tudom, hogy milyen érzés.


Köszönöm, kedves vagy! Én is ezt kívánom Neked!


Minden jót! ;-)

2011. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!