Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a testemet. Mit...

Gyűlölöm a testemet. Mit tehetnék az érzés ellen? (Link)

Figyelt kérdés

1 hónapja tart a diétám (tudom, semmi), és minden héten készítek képet az állapotomról. A 4. hét után készültet itt találjátok: [link]


Az mellékes, hogy semmi változást nem látok a képeken (pedig kilóban és centiben is mérhető), de egyszerűen gyűlölöm ezeket a hétvégéket, mikor fotózom magam. Minden alkalommal azzal a reménnyel fogom meg a fényképezőt, hogy talán MA sikerül kicsit közelebb kerülnöm egy átlagos, csinos lány testéhez, vagy hogy végre meglátom a különbséget az 1. héthez képest, de a vége mindig sírás :(

Túl fehér a bőröm, ezért minden rohadt rücskös rész látszik rajta, ha úgy esik rá a fény, és a fenekem aránytalanul hájas még mindig.

Pedig kajában és mozgásban is mindent megteszek. Amíg nem diétáztam, sokkal jobban szerettem magam, mert úgy voltam vele, hogy ez vagyok, és kész, de most, hogy teszek ellene, és nincs eredménye, egyszerűen megutáltam magam.

Pl. rosszul vagyok, ha a barátom hozzám ér, mert arra gondolok, hogy biztos undorodik a sok zsírtól rajtam (ami azért fura, mert ezelőtt nagyobb darab voltam - bár én nem látok kült - és akkor ilyen meg se fordult a fejemben).


Tanácsok? Mit csináljak? Elegem van ebből az érzésből!


2011. szept. 19. 22:52
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
semmi baj a testeddel, csak az önértékeléseddel... Jól nézel ki, nagyon is, nemtudom hova akarsz fogyni;)
2011. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez tényleg te vagy, akkor nem is rossz, nekem felállt tőled a dákóm :$ :D
2011. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
Pszichológus segíthet, de sürgősen fejezd be a fényképezgetést, élvezd a kisebb ruhákat és a barátod. Ha nem hagysz fel ezzel a hozzáállással barátod sem lesz és bánatodban visszahízod az eddig leadott kilókat tehát kisebb ruha sem lesz :) Fontold meg.
2011. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 nixon666 ***** válasza:
100%
Mi az a minden amit megteszel a tükör előtt fényképezésen kívül?
2011. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele, hogy néhány ponton cserben hagy a realitás, de azt akkor is objektíven látom, hogy nagy és puha s.ggem van, valamint orbitális combjaim, narancsbőrrel fűszerezve...
2011. szept. 19. 23:04
 6/33 anonim válasza:
94%
Kiscsillag. Tökéletes az alakod, csupán kis tornára van szükség a feszesítésre. A diétát mellőzd. Bolond vagy, ha te másképp látod.
2011. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

nixon:

Lifetilt étrend, heti 3x5km, 2xsúlyzós edzés. ezek szerint szerinted se látszik?

2011. szept. 19. 23:04
 8/33 A kérdező kommentje:
*realitásérzékem
2011. szept. 19. 23:05
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
a derekadon nagyon látványos az eredmény! meg a combodon is! Sok sikert már nincs sok hátra 1-2 kg;)
2011. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
ja, és azt is gyűlölöm, hogy az olcsóbb boltokban a legnagyobb nadrágméret se jön fel a combomra. ez azért nem természetes szerintem... sosem lehet pl. ilyen testem? [link]
2011. szept. 19. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!