Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszóltak a rokonok, mert...

Beszóltak a rokonok, mert "merészeltem" venni egy 4cm-es sarkú cipőt. Kinek nincs jobb dolga?

Figyelt kérdés

A páromnál 3-4 cm-el magasabb vagyok, de ez mindig is így volt, amióta együtt vagyunk (4 éve). Voltak beszólogatások, hogy "de szépen megnőttem" és hasonlók (igazából nem vagyok magas annyira, inkább a párom alacsony...-relatív-)

Mindig is tornacipőben jártam, lapos balett cipőkben, szandákban amióta ismerem a páromat. Azonban idén vettem egy (elég drága, sokat spóroltam rá) félcipőt, aminek 4 cm-es sarka van. MA vettem fel először. A kedves rokonok amint megláttak elkezdtek cikizni, és szivatni, hogy hogy áll rajtam az a cipő, meg hogy nézünk ki...

Komolyan mondom nem értem 4-cm el magasabban is az vagyok aki anélkül voltam 4 évig. Egy kapcsolatot nem ezzel mérnek...a páromat nem zavarja különösebben, persze ha jönne a jótündér, biztosan szeretne még nőni:)

Itt nem arról van szó, hogy ezentúl magassarkúkban fogok járni, de miért ne lehetne 21-22 évesen legalább egy nőcisebb darabom???

És miért számít a külső annyira?


2011. szept. 21. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A rokonaid hülyék.

Te és a párod pedig ne foglalkozzatok velük. Csak rosszat akarnak nektek, vagy így fejezik ki tudatlanságukat:).

Azt hordasz amit akarsz és amiben jól érzed magad. Ha másnak nem tetszik, ne vedd a szívedre!

2011. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A rokonaidnak vetted vagy magadnak?
2011. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
hát azért tényleg hülyén néz ki ha a lány jóval magasabb....
2011. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Kit érdekel ha magasabb? Ez csak rájuk tartozik senki másra.
2011. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bunkóság volt a rokonok részéről.
2011. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a rokonaiddal. Igazad van,nem az számít hogy mekkorák vagytok hanem az hogy szeretitek egymást. Én ismerek egy párt,a lány a fiúhoz képest nagyon alacsony és olyat is ismerek ahol a lány magasabb mint a fiú,nem ez számít. A rokonaid elég buták ha csak ezt nézik. Sok boldogságot nektek!:)
2011. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám egy magas apuval.Anyu se tud felvenni magassarkút pedig nagyon szeretne főleg ha így családiasan megyünk valamerre. de anyu tartsa magát és nem vesz fel magassarkút. Mikor látja rajtam mindig elszomorodik így én is nagy ritkán hordok. Különben ha felveszem az egyik szandim akkor én is 1-2cm-el magasabb vagyok a barátomnál. :D de nem az a fontos, hogy magasság vagy bármi más..szerintem csak irigykednek a cipődre mert az ő életükben még nem volt ilyen és lehet, hogy tetszik nekik. :D



Külső EGYÁLTALÁN NEM SZÁMÍT! Akinek számít az jó hülye.. :) Mindig a belsőt kell nézni..:)

2011. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Igaz, hogy magamnak vettem, pont ezért nem kell beszólni:P

Az meg hogy "hogy nézünk ki" együtt, hadd legyen a mi bajunk:D

A másik meg év közben hétvégente találkozunk csak a párommal, mivel más-más városban lakunk egyetem miatt, így hét közben nyugodtan felvehetem.

Meg jövőben ha dolgozni kezdek (és idén is tanítok) nem mehetek állandóan tornacipőben :-s


Kösz a válaszokat

2011. szept. 22. 09:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán kellene ezzel foglalkoznotok (foglalkoznod). Hordjad a "magas sarkú" cipőd, mondd el a rokonoknak, hogy nagylány vagy és el tudod dönteni, hogy mit veszel fel, oszt csók. Ilyen semmiségen nem kell kiakadni.
2011. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi egymagasak vagyunk nagyjából.

Mióta az eszemet tudom,magassarkút hordok még télen is,imádom őket.Legtöbb darabom 10-12 cm-es :)


Párom is szereti őket,igy rövid idő alatt tőltette magát azoon hogy igy magasabb vagyok 8-10 centivel,sokkal jobban élvezi a látványt ahogy a magassarkú kiemeli az amugy is hosszú lábomat...


szóltak már be nekünk is,én vissza szoktam szólni,hogy csak irigykedjenek,van mire

(nem vagyok egoista,csak nincs baj az önbizalmammal...párom nem a magasságától férfias férfi,én meg 10 centivel fejjebbről is fel tudok rá nézni-képletesen)


tegyél rájuk magasról

2011. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!