Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pár nap múlva egy esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap múlva egy esküvőn fogok részt venni. Egy világoskék miniruhára gondoltam, + egy kicsit magas szandálra. Szerintetek ez megfelel vagy van esetleg valami jobb ötletetek?

Figyelt kérdés
17/lány :)
2011. jún. 22. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem lehet jobb ötletem,mert fogalmam sincs a ruhatáradról.

A kék oké.

2011. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nagyon mini ne legyen, de nyár van meleg van így nyugodtan neki vetkőzhetsz, csak a feneked ne látszódjon ki és ne érezd magad kényelmetlenül,hogy túl pici a ruha
2011. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem olyan pici, nem látszódik semmisem :)
2011. jún. 22. 14:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha most hétvége, akkor sajnos már nem lesz ilyen meleg, mint ma vagy akár az elmúlt időszakban..

De amúgy teljesen jó elgondolás. :)

Annyiban viszont igaza van az első válaszolónak, hogy nem tudjuk milyen más alternatívák jöhetnének számításba..

2011. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nah hát igen ettől félek én is, hogy pont rossz idő lesz és akkor miniruhába kicsit vicces lenne...

hát amúgy van fekete ruhám is meg fehér is, de ezeket nem igazán illik fölvenni egy esküvőre.

2011. jún. 22. 14:10
 6/13 anonim ***** válasza:
vedd fel ,mindegy hogy fújj a szél vagy esik az eső, ha neked ez van akkor ebben mész.
2011. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igazad van! :)
2011. jún. 22. 14:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon mini, akkor oké. Az időre meg azt tudnám mondani, hogy vigyél magaddal egy vastag harisnyát, ha van (és passzol a ruhához) meg egy kardigánt a biztonság kedvéért :).
2011. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem lesz jó egy nejlon harisnya?:)
2011. jún. 22. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:
:) szerintem megfelel a nagyon mini is, egy fiatal csinos lánynak. Nem kell semmiféle harisnya hiszen nagyon megel van. JÓ szórakozást
2011. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!