Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél / hogyan kezelnéd...

Mit éreznél / hogyan kezelnéd a helyzetet?

Figyelt kérdés
ha egyik szülőd a szemedbe mondaná, hogy nem hiányoznál neki ha valami történne veled/ elmennél otthonról
2011. szept. 22. 01:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A jó megoldás: Megkérdezném, hogy miért nem? Mi nem tetszik, tudunk e változtatni stb. Szóval csak diplomatikusan.


De ha felkapnám a vizet valószínű én is a fejéhez vágnék valami osztást és lelépnék partyzni amíg kitart a pénzem:) Ez a rossz megoldás.


Hány éves vagy?

2011. szept. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ha elmúltam 18, költöznék, azonnal. Na jó, először munkát keresnék.

Ha nem vagyok még 18, akkor megnézném-megbeszélném a nagyszüleimnél a lehetőségeket. Ha a szüleim elváltak, akkor a másik szülőhöz próbálnék költözni, ha "fogadóképes" és akar is engem. (ha nem, az külön fejezet mondjuk)

Ha egyik verzió sem kivitelezhető, akkor csak simán készitenék egy felvételt arról, amikor ezt mondja, és kiraknám a youtube-ra, a facebookra, az iwiw-re, meg mindenhová.

Észbekapna.

2011. szept. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha haragból,vita hevében mondta,akkor azonkivül hogy bántana,nem igazán törödnék vele.

Ha normálisan mondaná,akkor akkor nem keresném,majd keress ha akar.Valszeg nagyon mélyen érintene a dolog,és el gondolkodnék

2011. szept. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem zavarna. Úgy kezelném, hogy maradnék továbbra is közönyös.
2011. szept. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is azt a véleményt osztom, hogy először szeretném megtudni az okát, akár azt is, hogy én mit tettem rosszul, ami ide vezetett. Ha menthetetlenül fennállna ez a "rossz kapcsolati vetület", akkor én is elközönyösödnék iránta.
2011. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

okot nem adtam rá, hogy ne szeressen ezt ő is alátámasztja.

Elmúltam 18, de iskolába járok.

Elköltözni sajnos nem tudok még, nagyszülőkhöz sem.

komolyan mondta és komolyan gondolta

2011. szept. 22. 11:34
 7/17 anonim ***** válasza:

Okot adni? Egy szülő feltétel nélkül szereti a gyerekét.

Amint lehet, költözz el.


Én azért nehezen hiszem azt el, hogy valóban nem szeret.

Régebben is mondta? Milyen a kapcsolatotok?

Azért mert mondta, nem biztos, hogy úgy is van. Nem lehet, hogy csak valami vita, nézeteltérés volt köztetek, ami ebben a korban elég gyakori?

2011. szept. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó
2011. szept. 24. 02:19
 9/17 A kérdező kommentje:

régebben nem volt szó ilyenről, de azt sem mondta soha, hogy szeret..

Nem a "kamaszkor" itt a baj, nem voltam/vagyok "rossz kamasz" bulizni sem járok, nem vagy gyerekeszű, vagy hasonló ilyesmi (ezt ő is alátámasztja).

2011. szept. 24. 02:20
 10/17 A kérdező kommentje:

Hogy milyen a kapcsolatunk? mivel sokszor csinálja ezt, ha épp olyan a kedve akár milyen picike dologért leüvölt és jön a: "sz@@rházi bu______nkó, majd jól pofán váglak" szövege..

Ha nincs éppen ilyen kedve akkor viszonylag elvagyunk de nem tartózkodunk sokat a házon belül sem egy helyen.

én általában ha otthon vagyok a szobámban vagyok a magam kis világában, mert így úgy érzem sok vitát kikerülhetek.

Nagy nézeteltéréseink nincsenek, és mások szerint sem az én kamaszkorom ezeknek a problémáknak az okozója, sőt nem is igazán én......(nem vagyok tökéletes, de nem is érdemlem ezt)

2011. szept. 24. 02:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!